Trwa ładowanie...
d3ac7pe

Wydawnictwo Magnum

Wydawnictwo Magnum, istniejące od 1992 roku, specjalizuje się w szeroko rozumianej literaturze faktu. Początkowo były to książki głównie z historii najnowszej, wśród nich cieszące się ogromną popularnością wspomnienia, dzienniki, opowieści i opracowania o II wojnie światowej znanych na świecie autorów, m.in. Stephena E. Ambrose'a, Claya Blaira, Antony'ego Beevora, Davida Kahna.

Przybliżamy czytelnikom również aktualne wydarzenia na świecie, publikując najlepsze reportaże polityczne, takie jak trylogia Boba Woodwarda o prezydenturze George'a W. Busha. W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą ofertę o tytuły z historii wcześniejszej. Znalazły się w niej dzieła z zakresu historii Rosji, tzw. Biała seria, która zyskała uznanie krytyki i czytelników. Autorami są pisarze będący światowymi autorytetami w tej dziedzinie: Richard Pipes, Simon S. Montefiore, Orlando Figes.
Wydawnictwo Magnum ma również w swojej ofercie książki dla kobiet: biografie, pamiętniki, powieści, których tłem są wydarzenia historyczne i polityczne.

Staramy się wydawać najlepsze książki najlepszych autorów na najwyższym poziomie edytorskim.

d3ac7pe
Wydawnictwo Magnum
Rok powstania

1992

Adres

ul. Narbutta 25 A

Kod i miasto

Warszawa

Numer telefonu

(+48 22) 848 55 05

Numer faksu

(+48 22) 646 00 85

Adres WWW strony internetowej

http://www.wydawnictwo-magnum.com.pl/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ac7pe
d3ac7pe
d3ac7pe