15-04-2010 00:00
Lot na Amalteę. Stażyści
książka
Oceń jako pierwszy:
Lot na Amalteę. Stażyści
Rok wydania | 2001-04-03 |
Autorzy |
Źródło: Inne
Lot na Amalteę. Załodze stacji badawczej na Amaltei, piątym satelicie Jowisza, grozi głód. Jeśli kosmiczny transportowiec nie dostarczy żywności, stację czeka zagłada. Podczas lotu "Tachmasib" zostaje jednak uszkodzony przez deszcz meteorytów. Kapitan musi za wszelką cenę znaleźć sposób, by dotrzeć na Amalteę...
Stażyści. Początek XXI wieku. Statek kosmiczny przeprowadza inspekcję baz doświadczalnych na planetach i asteroidach. Rutynowa podróż przez galaktykę przebiega bez zakłóceń. Aż do chwili, gdy "Tachmasib" zbliża się do pierścieni Saturna...
Lot na Amalteę. Stażyści
Numer ISBN | 83-7245-614-3 |
Wymiary | 125x190 |
Gatunek | Fantasy & SF |
Oprawa | 1 |
Liczba stron | 271 |
Podziel się opinią
Trwa ładowanie
.
.
.