Trwa ładowanie...
d3e93hb
03-02-2020 09:24

Lot ćmy

książka
Oceń jako pierwszy:
d3e93hb
Lot ćmy
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czerwiec 1941 roku - Europa pod hitlerowską okupacją. Lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Wywiad angielski przechwytuje sygnał radiowy Luftwaffe zawierający informację, że źródłem wszystkich sukcesów niemieckich jest Freya. rozszyfrowanie tego kryptonimu, oznaczającego nordycką boginię miłości, staje się dla wywiadu brytyjskiego priorytetem. Hermia Mount, agentka MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż chodzi o tajną niemiecką stację radarową na zachodnim wybrzeżu Danii.

Lot ćmy
Numer ISBN

978-83-7659-112-4

Wymiary

150x210

Oprawa

twarda

Liczba stron

480

Język

polski

Podziel się opinią

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e93hb
d3e93hb
d3e93hb
d3e93hb