Trwa ładowanie...
dx3d48k
04-02-2020 07:22

Literatura klasyczna. Podróże Guliwera

książka
Oceń jako pierwszy:
dx3d48k
Literatura klasyczna. Podróże Guliwera
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy marzyliście kiedyś o niezwykłej wyprawie w nieznane?

Guliwer to okrętowy lekarz, podróżnik i żeglarz, który od lat chciał wziąć udział w dalekiej podróży pełnej przygód i wyzwań! Jego marzenie wreszcie się spełnia – wyrusza w morską podróż do dalekich krajów! Niebawem statek „Antylopa” rozbija się. Guliwer jako jedyny ocalały dociera do tajemniczej krainy Liliputów, zamieszkanej przez osobliwe małe postaci… karły. Następnym przystankiem jego podróży jest kraina olbrzymów! Co stanie się dalej z Guliwerem? Jakie inne fantastyczne stworzenia spotka na swojej drodze i dokąd dotrze? I wreszcie, czy uda mu się wrócić do domu?

„Podróże Guliwera” to klasyka literatury angielskiej, która zachwyca czytelników nieprzerwanie od setek lat. Książka pełna jest przygód i ukrytych między słowami uniwersalnych prawd o życiu, niezmiennie aktualnych.

Seria „Literatura klasyczna” to zbiór najpiękniejszych dzieł światowej literatury dla dzieci i młodzieży. Piękne, nowoczesne wydanie sprawia, że czytelnicy w każdym wieku z przyjemnością sięgną po lekturę, a piękne ilustracje umilą czytanie i pomogą wyobraźni przenieść się do świata fascynujących historii.

Literatura klasyczna. Podróże Guliwera
Numer ISBN

978-83-8073-666-5

Wymiary

145x205

Oprawa

twarda

Liczba stron

448

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx3d48k
dx3d48k
dx3d48k