Trwa ładowanie...
d4neclz
24-02-2020 10:00

Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem. Bieg z zagadkami

książka
Oceń jako pierwszy:
d4neclz
Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem. Bieg z zagadkami
Tytuł oryginalny

Rebusløpet

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Bieg z zagadkami

Czy na drzewie mieszka sowosójka? Czy w lesie rosną margaryniaki? Jak odróżnić zajęczy bobek od czekoladki? Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem biorą udział w biegu z zagadkami i muszą sobie poradzić z tymi trudnymi pytaniami. Warto, bo na zwycięzców czeka wyjątkowa nagroda. Przekonajcie się, czy Liskowi i Prosiaczkowi uda się ją zdobyć!

Bieg z zagadkamito kolejna – po Leśnej gazeciei Kawiarence pod Ptasim Ogonem– książka norweskiej serii o Lisku i Prosiaczku z niezakręconym ogonkiem.

Niezwykłe i pełne łobuzerskiego humoru historie napisane przez Bjørna F. Rørvika współgrają ze śmiesznymi i szalonymi ilustracjami Pera Dybviga. Poznajcie Liska i Prosiaczka z niezakręconym ogonkiem!

Bjørn F. Rørvik

Jeden z najbardziej uznanych i najchętniej czytanych w Norwegii autorów literatury dziecięcej, wielokrotnie nagradzany za historie zabarwione zwariowanym humorem i pełne nadzwyczaj oryginalnych pomysłów, wspaniałe do czytania na głos i po cichu przez czytelników w każdym wieku.

Per Dybvig

Malarz, grafik, autor animacji oraz jeden z najwyżej cenionych norweskich ilustratorów literatury dziecięcej. Artysta nagradzany i wystawiany. Jego ilustracje pełne są humoru i rzadkiej, niemal dziecięcej siły wyrazu.

Iwona Zimnicka

Od lat tłumaczy literaturę duńską i norweską. Przełożyła pokaźną liczbę tytułów, od serii kryminałów Jo Nesbø po osławioną Moją walkę Karla Ove Knausgårda. W 1996 roku zdobyła Nagrodę im. Janusza Korczaka polskiej sekcji IBBY za tłumaczenie Przepowiedni DżokeraJosteina Gaardera oraz otrzymała Royal Norwegian Order of Merit, przyznany przez króla Haralda V.

Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem. Bieg z zagadkami
Numer ISBN

978-83-933886-3-9

Wymiary

210x280

Oprawa

twarda

Liczba stron

44

Język

polski

d4neclz

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4neclz
d4neclz
d4neclz
d4neclz