Trwa ładowanie...
d409buy
19-05-2021 14:00

Liga Sprawiedliwości. Do was należy zemsta. Tom 6

książka
Oceń jako pierwszy:
d409buy
Liga Sprawiedliwości. Do was należy zemsta. Tom 6
Tytuł oryginalny

Justice League: Vengeance is Thine

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Po zakończeniu albumu „Liga Sprawiedliwości: Wojna totalna. Rok łotrów” rozpoczyna się kolejny rozdział przygód Ligi Sprawiedliwości. Powraca Eradicator, dowodzący oddziałem superżołnierzy, pragnących przemienić Ziemię w nowego Kryptona. Liga zostanie przyparta do muru do chwili, gdy Batman odkrywa, że przeciwnika, którego zrodziła nauka, pokona jedynie magia. Ale czy nieśmiertelna czarodziejka Madame Xanadu pomoże Lidze, czy porzuci ją na pastwę losu?

Gdy na biegunie południowym pojawią się mityczne bestie, Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash i Aquaman rozpoczną śledztwo, które zmusi ich do ujawnienia skrywanych urazów. Okazuje się też, że Jim Corrigan został uwięziony w mrocznym Tartarze, po tym jak on i Spectre zostali rozdzieleni. Teraz nikt nie panuje nad mocami Ducha Zemsty. Liga nie ma innego wyjścia, jak tylko zejść do zaświatów, odnaleźć Corrigana i ponownie scalić go ze Spectre’em, zanim cały świat ogarnie chaos.

Autor bestsellerów z listy „New York Timesa” Robert Venditti („Damage”, „Hawkman”) oraz rysownicy Doug Mahnke („Batman”, „Green Lantern”), Aaron Lopresti („Action Comics”, „Superman”) i Xermanico („Arrow”, „Green Lantern: Blackstars”) otwierają sensacyjny nowy rozdział przygód największych superbohaterów świata!

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach „Justice League” #40-47 i „Justice League Annual” #2.

Liga Sprawiedliwości. Do was należy zemsta. Tom 6
Numer ISBN

978-83-281-6030-9

Wymiary

167x255

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

228

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d409buy
d409buy
d409buy
d409buy