Trwa ładowanie...
d4dy4ll

Człowiek ze Stali

książka
d4dy4ll
Oceń jako pierwszy:
Człowiek ze Stali
Tytuł oryginalny

The Man of Steel

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Człowiek ze Stali
Materiały prasowe

Album, od którego za losy Supermana odpowiadać będzie debiutujący w DC Comics Brian Michael Bendis, jeden z najlepszych komiksowych scenarzystów.

Ostatniego Syna Kryptona czeka spotkanie z istotą odpowiedzialną za zniszczenie jego rodzinnej planety. Przybycie na Ziemię bezlitosnego zabójcy Rogola Zaara oznacza jedynie śmierć i zniszczenie. Tylko Superman i jego kuzynka Supergirl mogą przeszkodzić Zaarowi w wykonaniu jego misji – całkowitemu unicestwieniu kryptonijskiej rasy.

Kal-El i Kara próbują powstrzymać nowe zagrożenie, ale to coś zupełnie innego okaże się ogromnym wyzwaniem dla Człowiek Jutra. Metropolis nie jest już tym samym miejscem, a Clark Kent będzie musiał radzić sobie bez żony i syna.

Po zrewolucjonizowaniu sposobu pisania historii superbohaterskich w takich klasycznych tytułach jak Ultimate Spider-Man, Daredevil oraz New Avengers, uznany scenarzysta komiksowy Brian Michael Bendis wnosi tę samą magię do uniwersum DC porywającą historią o Supermanie. Wśród rysowników znaleźli się jedni z najwybitniejszych komiksowych twórców – José Luis García-López, Ivan Reis, Jason Fabok, Evan „Doc” Shaner, Steve Rude, Ryan Sook, Kevin Maguire i Adam Hughes. Człowiek ze Stali autorstwa Briana Michaela Bendisa rozpoczyna niesamowitą nową erę w życiu tego niestrudzonego obrońcy prawdy i sprawiedliwości!

d4dy4ll
Człowiek ze Stali
Numer ISBN

978-83-281-4286-2

Wymiary

167x255

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

184

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d4dy4ll
d4dy4ll
d4dy4ll
d4dy4ll
d4dy4ll