Trwa ładowanie...
d29uin7
d29uin7

Leczenie odżywianiem. Stany zapalne

książka
Oceń jako pierwszy:
Leczenie odżywianiem. Stany zapalne
Tytuł oryginalny

Your Nutrition Solution To Inflammation: A Meal-Based Plan to Help Reduce or Manage the Symptoms of Autoimmune Diseases, Arthritis, Fibromyalgia and. As Decrease Risk for Other Serious Illnesses

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
d29uin7
Leczenie odżywianiem. Stany zapalne
Materiały prasowe
Leczenie odżywianiem. Stany zapalne

Groźne powikłania nierozpoznanego stanu zapalnego mogą powodować ciężkie choroby!

Samodzielne zdiagnozowanie stanu zapalnego trawiącego organizm nie musi być trudne, a jego uleczenie jest jeszcze łatwiejsze. Z książką z serii Leczenie odżywianiem:

– dowiesz się, jak rozpoznać i prawidłowo zlokalizować ostry i łagodny stan zapalny,

– zmienisz swoją dietę tak, by lepiej radzić sobie z dolegliwościami spowodowanymi chorobami autoimmunologicznymi, bez odwoływania się do sztuczek czy chwilowych mód,

– dobierzesz najlepszą suplementację ziołową pomocną przy cukrzycy, astmie czy refluksie,

– skutecznie zmniejszysz dolegliwości związane z chorobami wywoływanymi przez stany zapalne.

Wypróbuj porady zawarte w książce i przestań zmagać się z powracającymi przeziębieniami, zespołem przewlekłego zmęczenia, chorobami autoimmunologicznymi, nasilonymi objawami alergii, zespołem jelita drażliwego, cukrzycą, łuszczycą, a nawet wrastającymi paznokciami.


O autorce

Kimberly Tessmer – dietetyczka, autorka poradników, kochająca żona i matka. Od 1992 specjalizuje się w różnych dziedzinach żywienia i jedzenia. Aktywnie działa w zawodzie, oferując rzetelne konsultacje dietetyczne.

Kimberly jest właścicielką i administratorką serwisu Nutrition Focus, która specjalizuje się w doradztwie w sprawie kontrolowania wagi, przygotowywaniu prezentacji, opracowywaniu menu i innych usługach związanymi z żywieniem. Ponadto, Kimberly jest członkiem rady Lifestyles Technologies Inc., która zajmuje się oprogramowaniem związanym z żywieniem i tworzeniem różnorodnych, wartościowych planów dietetycznych.

Leczenie odżywianiem. Stany zapalne
Numer ISBN

978-83-65170-28-6

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

208

Język

polski

d29uin7

Podziel się opinią

Share
d29uin7
d29uin7

d29uin7
d29uin7
d29uin7