Trwa ładowanie...
d46avwm

Krzysztof Ibisz

East News
Źródło: East News, fot: Andrzej Hulimka/REPORTER

Krzysztof Ibisz żałował wydania książki ”Jak dobrze wyglądać po 40-tce. Dieta, ćwiczenia, styl życia” z powodu fali krytyki ze strony przedstawicieli mediów.

Ile lat ma Krzysztof Ibisz?

Krzysztof Ibisz należy do czołówki polskich gwiazd szołbiznesu z najbardziej rozpoznawalną twarzą. Od lat z powodzeniem pracuje jako prezenter, aktor, dziennikarz, producent. Wysoki (188 centymetrów wzrostu) i szczupły, zawsze dobrze się prezentował na wizji. Po 40. roku życia Krzysztof Ibisz podjął decyzję, że osiągnie życiową formę. I to mu się udało.

W 2017 roku Krzysztof Ibisz skończył 52 lata i nigdy nie wyglądał tak dobrze. Jego starania o doskonałą sylwetkę i młodzieńczy wygląd zaowocowały stworzeniem książki ”Jak dobrze wyglądać po 40-tce. Dieta, ćwiczenia, styl życia”.

Krzysztof Ibisz – książka ”Jak dobrze wyglądać po 40-tce. Dieta, ćwiczenia, styl życia”

Inspiracją do napisania książki ”Jak dobrze wyglądać po 40-tce. Dieta, ćwiczenia, styl życia” były dla Krzysztofa Ibisza własne zmagania o dobrą formę fizyczną. Gwiazda udowadnia, że kluczem do sukcesu jest systematyczność, co przekłada się na wspaniałe wyniki w każdym wieku, bez konieczności wspierania się terapią hormonalną czy zabiegami chirurgicznymi. Poradnik Krzysztofa Ibisza uzupełnia humorystyczny język i autoironiczne podejście autora. Jego pasją było zdrowe odżywianie, fitness i sport, czym chętnie dzielił się z czytelnikami książki, dodając anegdotki ze świata znanych ludzi.

Krzysztof Ibisz
Data urodzenia

25.02.1965

Miejsce urodzenia

Warszawa

Bibliografia
d46avwm

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46avwm
d46avwm
d46avwm