Trwa ładowanie...
d2338ft
23-04-2012 00:00

Jak dobrze wyglądać po 40-tce. Dieta, ćwiczenia, styl życia

książka
Oceń jako pierwszy:
d2338ft
Jak dobrze wyglądać po 40-tce. Dieta, ćwiczenia, styl życia
Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Znany prezenter, Krzysztof Ibisz – od lat na szczycie najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego showbiznesu – już jako czterdziestoletni, dojrzały mężczyzna postanowił, że właśnie teraz będzie wyglądał najlepiej w całym swoim życiu.

Czy czterdziestoparoletni człowiek może zmienić swój wygląd, sprawność i wydolność, uzyskując po raz pierwszy w życiu sportową sylwetkę z kratką na brzuchu? Czy może mieć ciśnienie i tętno dwudziestolatka? Optymizm i większą wiarę w swoje możliwości?

Przykład Krzysztofa Ibisza, który zastosował się do programu opisanego w tej książce, dowodzi że tak. Co więcej – można to osiągnąć, nie rezygnując z życia prywatnego i aktywności zawodowej. Bez żadnych operacyjno-hormonalnych działań medycznych!

I rzecz najważniejsza – Krzysztof udowadnia, że może to osiągnąć każdy, jeśli zastosuje się do kilku reguł i będzie systematycznie ćwiczył. Uwaga! To nie jest nudny poradnik. Książkę czyta się jednym tchem – dzięki olbrzymiej dawce humoru, pełnemu dystansu i autoironii językowi. Smaczku dodają ciekawostki z życia samego autora i ze świata showbiznesu. To historia ku pokrzepieniu nie tylko serc, ale też nerek, płuc, a przede wszystkim umysłów.

Jak dobrze wyglądać po 40-tce. Dieta, ćwiczenia, styl życia
Numer ISBN

978-83-62343-71-3

Wymiary

120x190

Gatunek

Psychologia,Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

240

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2338ft
d2338ft
d2338ft