Trwa ładowanie...
d4dy4ll

Kryzys bohaterów. Kryzys bohaterów

książka
d4dy4ll
Oceń jako pierwszy:
Kryzys bohaterów. Kryzys bohaterów
Tytuł oryginalny

Heroes in Crisis

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Kryzys bohaterów. Kryzys bohaterów
Materiały prasowe

„Kryzys bohaterów” to 9-zeszytowa miniseria ze scenariuszem wielokrotnego zdobywcy Nagrody Eisnera Toma Kinga („Mister Miracle”, „Vision”) oraz rysunkami tak znakomitych twórców jak: Clay Mann („Batman”), Lee Weeks („Batman”) i Mitch Gerads („Mister Miracle”). Bezprecedensowe wydarzenie komiksowe rzucające światło na najciemniejsze zakamarki psychiki bohaterów uniwersum DC Comics.

Sanktuarium to placówka zbudowana w tajemnicy przed światem przez Supermana, Batmana i Wonder Woman. Tutaj superbohaterowie, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej sztucznej inteligencji, mają szansę poradzić sobie z przeżytymi traumami i koniecznością powrotu do niekończącej się bitwy ze złem.

Spokój panujący w Sanktuarium zostaje naruszony, gdy dochodzi do masowego morderstwa. Główni podejrzani? Harley Quinn i podróżnik w czasie znany jako Booster Gold. Teraz Człowiek ze Stali, Mroczny Rycerz i niesamowita Amazonka muszą doprowadzić do wykrycia sprawcy tej strasznej zbrodni. Sprawa jest poważniejsza, niż podejrzewają. Jeśli zabójca nie zostanie ujęty, niebezpieczeństwo może grozić wszystkim superbohaterom kiedykolwiek korzystającym z usług Sanktuarium...

d4dy4ll
Kryzys bohaterów. Kryzys bohaterów
Numer ISBN

978-83-281-9610-0

Wymiary

170x260

Oprawa

twarda

Liczba stron

240

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d4dy4ll
d4dy4ll
d4dy4ll
d4dy4ll
d4dy4ll