Trwa ładowanie...
d4cgus8
07-09-2011 00:00

Kluczowe decyzje

książka
Oceń jako pierwszy:
d4cgus8
Kluczowe decyzje
Tytuł oryginalny

Decision Points

Rok wydania
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Niezwykły zapis dwóch kadencji 43. prezydenta USA. George W. Bush zaprasza czytelnika do zaskakująco szczerej podróży po kluczowych decyzjach swojego życia. Towarzyszymy mu m.in. w biurze gubernatora stanu Texas w trakcie „gorączkowej nocy elekcyjnej” w 2000 roku, gdy został wybrany na urząd prezydenta USA, w pierwszych godzinach po największym ataku na Amerykę od czasu Pearl Harbor, w chwilach poprzedzających atak na Irak czy podczas podejmowania historycznych – i niekiedy kontrowersyjnych – decyzji w związku z kryzysem finansowym, huraganem Katrina, wojną w Afganistanie i innymi wydarzeniami, które wpłynęły na oblicze pierwszej dekady XXI wieku.

Bush szczerze i bezpośrednio pisze o swoich sukcesach i błędach, ale także osiągnięciach w zakresie reformy systemu edukacji, walki z HIV i AIDS w Afryce i obrony kraju przed kolejnymi atakami terrorystycznymi.

Dzieli się z czytelnikami intymnymi szczegółami ze swojego życia osobistego – decyzją o zaprzestaniu picia, odkrywaniem wiary, relacjami z najbliższymi…

Kluczowe decyzje
Numer ISBN

978-83-62180-53-0

Wymiary

165x234

Gatunek

Pamiętniki, dzienniki, wspomnienia

Oprawa

7

Liczba stron

572

d4cgus8

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cgus8
d4cgus8
d4cgus8