Trwa ładowanie...
d39bf03

Klub Samobójców

książka
d39bf03
Oceń jako pierwszy:
Klub Samobójców
Tytuł oryginalny

Suicide Club

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Klub Samobójców
Materiały prasowe

Futurystyczna wizja świata, w którym śmierć jest towarem luksusowym

W niedalekiej przyszłości technologia i medycyna są tak zaawansowane, że oferują ludziom szansę bycia nieśmiertelnym. Jednak wieczne życie zarezerwowano tylko dla wybranych, którzy spełniają określone wymagania.

Lea to 100-letnia, perfekcyjna pod względem genetycznym i idealnie zdrowa, dziewczyna, która dla innych jest uosobieniem marzeń o nieśmiertelności. Kiedy przypadkowo spotyka na ulicy ojca, którego nie widziała od 88 lat, po raz pierwszy od dawna ma do czynienia ze śmiercią.

Okazuje się, że ślady ojca prowadzą do Klubu Samobójców – tajemniczej organizacji, która działała jako grupa aktywistów. Teraz państwo określa ich mianem terrorystów zagrażających idealnemu porządkowi. Pomimo tego Lea decyduje się nawiązać z nimi kontakt.

W świecie, w którym władza obiecuje życie wieczne, tajemniczy Klub Samobójców daje nadzieję na wieczny spoczynek

__

O autorce

Rachel Heng — urodziła się i wychowała w Singapurze. Wielokrotnie doceniana za swoją twórczość, publikuje opowiadania na łamach m.in. „The Offing” i „Prairie Schooner”. Prawa do wydania jej pierwszej książki Klub Samobójców zostały sprzedane do prawie dziesięciu krajów. Rachel obecnie mieszka i studiuje w Austin.

d39bf03
Klub Samobójców
Numer ISBN

978-83-66134-16-4

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

408

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d39bf03
d39bf03
d39bf03
d39bf03
d39bf03