Trwa ładowanie...
d1pas1f
30-03-2011 00:00

Klub filmowy

książka
Oceń jako pierwszy:
d1pas1f
Klub filmowy
Tytuł oryginalny

The Film Club

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Co można zrobić z nastolatkiem, który nie chce już chodzić do szkoły?

David, ojciec nastoletniego syna, ma oryginalny pomysł. Proponuje mu niekonwencjonalne rozwiązanie: może zrezygnować z nauki – nie będzie musiał iść do pracy ani płacić czynszu – ale ma oglądać trzy wybrane przez ojca filmy tygodniowo.

Tydzień po tygodniu ojciec i syn oglądają najlepsze (i przy okazji najgorsze) filmy wszech czasów – od Prawdziwego romansu, przez Chungking Express, Noc po ciężkim dniu, Dziecko Rosemary, po Słodkie życie i Showgirls. Filmy dostarczają im tematów do rozmów – o dziewczynach, muzyce, złamanych sercach, pracy, narkotykach, miłości, przyjaźni – i otwierają drzwi do wewnętrznego świata nastolatka w czasie, w którym rodzice zwykle są z niego wykluczani. Gdy klub filmowy dobiegł swego słodko-gorzkiego (ale nieuniknionego) końca, chłopak podjął decyzję, która zaskoczyła nawet jego ojca...

Zdobywca wielu literackich nagród, David Gilmour, opowiada swoją nadzwyczajną historię w sposób inteligentny, dowcipny i rozbrajająco szczery. Klub filmowy to historia o tym, że odwaga i zaufanie zostają nagrodzone, a uczucie i czas poświęcony drugiej osobie mogą zmienić jej życie.

Klub filmowy
Numer ISBN

978-83-930559-9-9

Wymiary

145x205

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

232

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pas1f
d1pas1f
d1pas1f