Trwa ładowanie...
dj39y01
10-05-2013 00:00

Chyba strzelę focha

książka
Oceń jako pierwszy:
dj39y01
Chyba strzelę focha
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Kontynuacja debiutu Mikołaja Milcke „ Gej w wielkim mieście”.


Bohater, student drugiego roku dziennikarstwa, nie jest już zagubiony w warszawskich realiach. A przynajmniej tak mu się wydaje… Zna swoją wartość i własne oczekiwania. Znalazł też miłość. Wielką, spontaniczną, ale zarazem dojrzałą. I gdy wydaje się, że nic nie może zmącić tej idylli, pojawia się Marta, matka jego partnera, która za cel obrała sobie doprowadzenie do rozpadu związku syna.

Na domiar złego budzą się demony przeszłości. Negatywnie nastawiony do orientacji syna ojciec odmawia finansowania jego studiów. Główny bohater znów stoi na rozdrożu. Nie wytrzymuje, ma dość swojej orientacji, chce być „normalny” i zapisuje się na terapię leczenia z homoseksualizmu. Czy uda mu się wygrać z naturą? Czy homoseksualizm rzeczywiście można leczyć jak chorobę?

Wiele dzieje się też w życiu pozostałych bohaterów. Rozpaczliwie – często na oślep – szukają miłości, biorą śluby, rodzą im się dzieci. Z beztroskiej młodzieży stają się powoli dorosłymi, w pełni ukształtowanymi ludźmi.

Podobnie jak część pierwsza, tak i druga nasycona jest olbrzymią dawką humoru, który zmiękcza poruszane w niej trudne tematy.

Chyba strzelę focha
Numer ISBN

978-83-935437-8-6

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

432

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj39y01
dj39y01
dj39y01