Trwa ładowanie...
d48k2pa
17-12-2013 00:00

Kick-Ass 2. Hit-Girl

książka
Oceń jako pierwszy:
d48k2pa
Kick-Ass 2. Hit-Girl
Tytuł oryginalny

Kick-Ass 2. Prelude: Hit-Girl

Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

HIT-GIRL

Mindy McCready, Hit-Girl, poznała sto sposobów na zabicie człowieka. Walki nauczył ją ojciec, superbohater znany jako Big Daddy. Razem z nim wykorzystywała swoje umiejętności do likwidowania przestępców, gangsterów i superzłoczyńców.

Po śmierci Big Daddy’ego dziewczynka próbuje żyć normalnie – w nowym domu, z mamą i ojczymem. Zawiera też układ z Kick-Assem: wyszkoli go na prawdziwego bohatera, a on nauczy ją, jak być zwyczajną nastolatką.

Kiedy jednak na czele pięciu mafijnych rodzin staje nowy przywódca, powrót do normalnego życia będzie musiał zostać odłożony na później.

KICK-ASS 2

Kick-Ass i mała, ale zabójcza Hit-Girl dobrali się mafi i do skóry – i zwyciężyli. Po tym ich wyczynie superbohaterowie stali się modni. Wszyscy chcieli nimi zostać.

Jaki będzie następny krok Kick-Assa? Dołączenie do superdrużyny. Ale jego były sojusznik, Red Mist, uważa, że bohaterowie to przeżytek. Postanawia więc zostać superzłoczyńcą. Czy Kick-Ass zdoła ocalić najbliższych oraz powstrzymać Red Mista i jego ekipę łotrów? Czy kiedy na Times Square dojdzie do zamieszek, nasz bohater zdoła ujść z życiem?

Dodatkowe okładki alternatywne: Leonardo Fernandez, Geof Darrow, Bill Sienkiewicz.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w miniseriach Hit-Girl #1-5 oraz Kick-Ass 2 #1-7.

Kick-Ass 2. Hit-Girl
Numer ISBN

978-83-61319-39-9

Wymiary

175x265

Gatunek

Komiks

Oprawa

6

Liczba stron

304

d48k2pa

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48k2pa
d48k2pa
d48k2pa
d48k2pa