Trwa ładowanie...
d3kccue

Keri Smith

Keri Smith jest łamiącą zasady autorką poczytnych bestsellerów kerismith.com

Keri Smith prowadzi poczytnego bloga, przez którego można się kontaktować z autorką lubianych książek oraz kreatywną ilustratorką. Kanadyjka bardzo chętnie prowadzi zajęcia na uniwersytetach i w szkołach średnich na terenie całej Ameryki Północnej.

Keri Smith – życiorys zawodowy

Keri Smith jest Kanadyjką, która przyszła na świat w Toronto w 1973 roku. Literaturę wydaje z powodzeniem już od kilkunastu lat, a jej pozycje dostępne są także bez problemu w naszym kraju. Nietuzinkowa twórczość Keri Smith obejmuje książki o tematyce kreatywności, łamania zasad, wolności słowa, poznawania świata. Poza pisaniem autorka zajmuje się również ilustrowaniem książek, prowadzeniem warsztatów opartych na ich treści, ostatnio wykładała ilustrację konceptualną na uniwersytecie w Vancouver. Keri Smith fascynuje się Umberto Eco. Stworzyła także instalację na jedną z wystaw w Kopenhadze (2012), udziela się jako konsultantka w Centrum Artystycznego Aktywizmu.

Keri Smith - książki

Książki Keri Smith sprzedają się na całym świecie. W Polsce nakładem K.E. Liber Wydawnictwo od 2014 roku dostępny jest hit Keri Smith ”Zniszcz ten dziennik wszędzie”. Bestsellery autorki można nabyć zarówno w wersji papierowej, jak i jako aplikację na smartfona. Jedna z jej aplikacji otrzymała tytuł najlepszej w kategorii Literatura Faktu dla Dorosłych – Nagrody Książki Cyfrowej 2014.
Jako freelancerka Keri Smith pracowała, ilustrując m.in. dla The New York Times, The Washington Post, The Boston Globe, Ford Motor Co. czy The Hallmark.

d3kccue

Podziel się opinią

1
Share
d3kccue
d3kccue
d3kccue
d3kccue