Trwa ładowanie...
d2jhf5x

Katarzyna Błażejewska

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Katarzyna Błażejewska wyznaje filozofię slow food. Odejście od przetworzonych pokarmów i regularnie zjadane posiłki to zdaniem znanej warszawskiej dietetyczki sposób na przyspieszenie metabolizmu i lepszą sylwetkę.

Katarzyna Błażejewska - biografia

Katarzyna Błażejewska jest absolwentką stołecznego Uniwersytetu Medycznego, Instytutu Żywności i Żywienia oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Pracuje jako dietetyk kliniczny oraz psychodietetyk. W swoim gabinecie porad żywieniowych zajmuje się przede wszystkim indywidualną terapią zdrowego żywienia dzieci i współpracuje z Europejskim Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych. Ma kilkuletniego syna Stasia z poprzedniego związku. Katarzyny Błażejewskiej możemy również posłuchać w programach telewizyjnych, gdzie pojawia się jako ekspert do spraw dietetycznych.

Katarzyna Błażejewska – dietetyk z pasją

Katarzyna Błażejewska prowadzi stacjonarne warsztaty o zdrowym odżywianiu oraz bloga na jednym z poczytnych portali. Można tam poradzić się psychodietetyczki w sprawach zdrowego odżywiania czy diety. Katarzyna Błażejewska jest autorką poczytnych książek kulinarnych. Najbardziej znane tytułu to ”Koktajle”, ”Odżywianie dzieci mądre i zdrowe. Porady mamy- dietetyczki” (nakładem Wydawnictwa Buchmann Sp. z o.o.) oraz ”Uczta dla dwojga”. W książkach Katarzyny Błażejewskiej znajdziemy ponadto porady takich znanych rodziców, jak Monika Mrozowska (panie często współpracują), Maja Ostaszewska oraz Tomasz Kot.

Katarzyna Błażejewska i Maciej Stuhr

Pod koniec 2015 roku Katarzyna Błażejewska wzięła potajemny ślub z rozwiedzionym rok wcześniej Maciejem Stuhrem, synem Jerzego Stuhra. Aktor ma już kilkunastoletnią córkę Matyldę z byłą żoną, Samantą Janas, która zdradziła go po 15 latach małżeństwa i urodziła dziecko młodemu wokaliście Jakubowi Krupskiemu z zespołu Tune. Katarzyna Błażejewska pracowała jako koordynator pracy artystycznej w jednym z teatrów w Warszawie, gdzie poznała przyszłego męża. W 2016 roku para doczekała się syna Tadeusza.

d2jhf5x

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jhf5x
d2jhf5x
d2jhf5x