Trwa ładowanie...
dikeoc3

Kat miłości. Opowieści psychoterapeutyczne

książka
dikeoc3
Oceń jako pierwszy:
Kat miłości. Opowieści psychoterapeutyczne
Tytuł oryginalny

Love Executioner and Other Tales of Psychotherapy

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Kat miłości. Opowieści psychoterapeutyczne
Materiały prasowe

Jeśli nie możesz znieść bólu, spróbuj nadać mu sens. Oto prawdziwe historie dziesięciu osób, które skorzystały z terapii, aby rozwiązać zwyczajne problemy. Dzięki niej odkryli, że korzenie lęków, strachu, depresji sięgają podstaw ich egzystencji. Oprócz cierpienia i pustki po utracie najbliższych tym, co boli najbardziej, jest utrata młodości, miłości i wieczna pogoń za szczęściem.

Yalom jako terapeuta jest bezwzględnie szczery. Nie pomaga uśmierzać bólu, ale próbuje nadać mu sens.

To także książka o trudach bycia terapeutą, uciążliwych sesjach i problemach w relacjach z bliskimi osobami. Jednak to nie tylko pozycja dla studentów psychologii czy psychologów, skorzystają z niej także ci, którzy poszukują sensu w życiu.

Irvin D. Yalom – emerytowany profesor psychiatrii na Uniwersytecie Stanforda, psychoterapeuta mający wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Jeden z głównych przedstawicieli egzystencjalnego podejścia w psychoterapii. Autor błyskotliwych powieści psychologicznych i podręczników psychologicznych. Do najbardziej znanych należą: Psychoterapia grupowa. Teoria i praktyka, Psychoterapia egzystencjalna, Patrząc w słońce, Istoty ulotne, Dar terapii, Mama i sens życia, Leżąc na kozetce, Kiedy Nietzsche szlochał, Kuracja według Schopenhauera.

dikeoc3
Kat miłości. Opowieści psychoterapeutyczne
Numer ISBN

978-83-8143-740-0

Wymiary

135x205

Oprawa

twarda

Liczba stron

304

Język

polski

Podziel się opinią

Share
dikeoc3
dikeoc3
dikeoc3
dikeoc3
dikeoc3