Trwa ładowanie...
d3k0gyt
31-01-2020 00:27

Kapitan Nauka Świat malucha Boże Narodzenie

książka
Oceń jako pierwszy:
d3k0gyt
Kapitan Nauka Świat malucha Boże Narodzenie
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Świat malucha. Boże Narodzenie to wyjątkowy zestaw rozwijających zabaw, które zaznajamiają dzieci z tradycjami i zwyczajami związanymi z Bożym Narodzeniem. Materiały opracowane przez specjalistów zostały dopasowane do możliwości maluchów w wieku 2–3 lata. To idealny pomysł na prezent! Spraw, by jedne z pierwszych świąt w życiu twojego dziecka były wyjątkowe, i wprowadź malca w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

W skład pakietu wchodzą: kolorowa książeczka z prostymi zadaniami rozwijającymi myślenie logiczne i spostrzegawczość, zestaw 17 trwałych, sztywnych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami, na których znajdują się ilustracje związane z Bożym Narodzeniem oraz wyraźne podpisy przygotowujące do nauki czytania globalnego, a także 10 par dużych puzzli dwuelementowych, z których dopasowaniem poradzą sobie najmłodsze dzieci. Puzzle zostały pomyślane jako pierwsza układanka ćwicząca spostrzegawczość oraz koordynację oko–ręka. Można je również wykorzystać do zabawy w czytanie.

Pakiet wspiera rozwój umysłowy i społeczny dzieci, rozwija wiedzę o świecie, rozbudza ciekawość i wprowadza w świąteczną atmosferę. Kolorowe, przykuwające uwagę ilustracje zachęcą do wspólnych zabaw, dostarczając przy tym mnóstwo radości!

Kapitan Nauka Świat malucha Boże Narodzenie
Numer ISBN

978-83-65884-34-3

Wymiary

215x148

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

16

Język

polski

d3k0gyt

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k0gyt
d3k0gyt
d3k0gyt
d3k0gyt