Trwa ładowanie...
dx2yh4t
05-02-2020 08:29

Kapitan Nauka Koncentracja 100 zabaw z detektywem Motywem

książka
Oceń jako pierwszy:
dx2yh4t
Kapitan Nauka Koncentracja 100 zabaw z detektywem Motywem
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Detektyw Motyw ma przed sobą wiele trudnych zagadek do rozwiązania. Pomóż mu znaleźć wyjście z labiryntu, rozszyfrować sekretną wiadomość, rozwiązać sudoku i odkryć brakujące elementy w zestawach znaków!

Koncentracja 100 zabaw z detektywem Motywem to wyjątkowy zestaw dla dzieci w wieku 6-9 lat. Składa się z książki dla opiekunów oraz 48 dwustronnych, zmywalnych kart z zadaniami dla dzieci. W książce autorstwa doświadczonej psycholożki opiekunowie i rodzice znajdą przydatne informacje i wskazówki, jak wspierać rozwój koncentracji uwagi u dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Różnorodne zadania na ścieralnych kartach zostały dostosowane do zdolności percepcyjnych uczniów w wieku 6-9 lat. Dzięki nim dzieci rozwijają zdolność skupienia uwagi, ćwiczą precyzję i spostrzegawczość. Zestaw 100 zabaw wspiera rozwój grafomotoryczny, a dzięki dołączonemu, suchościeralnemu flamastrowi wszystkie zadania można wykonywać wielokrotnie.

Zabawę z kartami uatrakcyjnią kolorowe ilustracje.

Dzięki urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zaproponowanym w pakiecie można rozwijać wszystkie sfery dziecięcej aktywności i proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań.

Kapitan Nauka Koncentracja 100 zabaw z detektywem Motywem
Numer ISBN

978-83-7788-657-1

Wymiary

215x148

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

32

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx2yh4t
dx2yh4t
dx2yh4t
dx2yh4t