Trwa ładowanie...
d2u4izt
10-12-2021 10:00

Kalendarz księżycowy 2022. Dla zdrowia, urody, ogrodu

książka
Oceń jako pierwszy:
d2u4izt
Kalendarz księżycowy 2022. Dla zdrowia, urody, ogrodu
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce profesjonalnie opracowany „Kalendarz księżycowy 2022”.
W tym wydaniu Państwo znajdą:
– Kalendarz urzędowy (solarny) z wyszczególnionymi świętami państwowymi, kościelnymi, słowiańskimi oraz zwyczajowymi.
– Kalendarz księżycowy zawierający podstawowe informacje, między innymi: jaka jest doba księżycowa, w jakiej fazie znajduje się Księżyc, godzinę wschodu i zachodu Księżyca, dokładną godzinę pełni, nowiu i kwadr (z uwzględnieniem czasu letniego i zimowego), aktualne położenie Księżyca w znaku zodiaku oraz godzinę przejścia do kolejnego znaku, datę i godzinę przejścia przez węzeł, datę i godzinę rozpoczęcia cyklu wstępującego lub zstępującego, datę, godzinę oraz rodzaj zaćmienia Księżyca.
Ponadto kalendarz ten zawiera wskazówki na każdy dzień, jakie czynności z zakresu zdrowia, urody oraz prac w ogrodzie dadzą najlepsze rezultaty, a z jakich prac lepiej w tym dniu zrezygnować – jeśli to oczywiście możliwe.
Księżyc jest najbliższym Ziemi ciałem niebieskim i mocno oddziałuje na naszą planetę. Decyduje o szybkości wzrostu roślin, krążeniu soków, zachowaniu zwierząt, bywa odpowiedzialny za stany emocjonalne ludzi. Rządzi płynami, wodą, płodnością, nastrojami, podświadomością, osobowością itd. Wpływ Księżyca uważa się za niemal równie ważny jak działanie Słońca.
Kalendarz ten na pewno przyda się nie tylko ogrodnikom, zielarzom lub profesjonalistom (lekarzom, naturoterapeutom i pasjonatom zajmującym się medycyną ludową), lecz także osobom, dla których rytm Księżyca w życiu codziennym jest tak ważny jak rytm słoneczny i które wiele decyzji podejmują, opierając się na aspektach lunarnych.
Życie w harmonii z naturą jest kluczem, dzięki któremu odkrywa się większość uroków codzienności, dlatego Kalendarz księżycowy 2022 polecamy również tym z Państwa, którzy wiedzą lub przeczuwają, że działając zgodnie z rytmami natury, uzyskają dużo lepsze wyniki na wielu płaszczyznach życia.
Jesteśmy przekonani, że nasza publikacja ułatwi Państwu życie, bowiem z kalendarzem księżycowym odnoszącym się do zdrowia, urody i ogrodu każdy z nas może najlepiej zadbać o siebie i swoje otoczenie zgodnie z naturalnym porządkiem rzeczy.
Kalendarz opracowano między innymi na podstawie prac Marii Thun.

Kalendarz księżycowy 2022. Dla zdrowia, urody, ogrodu
Numer ISBN

978-83-8159-620-6

Wymiary

148x210

Oprawa

miękka

Liczba stron

138

Język

polski

d2u4izt

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u4izt
d2u4izt
d2u4izt
d2u4izt