Trwa ładowanie...
d2hrs2b

Już czytam sylabami. Sąsiad szpieg

książka
d2hrs2b
Oceń jako pierwszy:
Już czytam sylabami. Sąsiad szpieg
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Już czytam sylabami. Sąsiad szpieg
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dlaczego nowy sąsiad tak dziwnie się zachowuje – chodzi po osiedlu w trenczu, nosi przeciwsłoneczne okulary w pochmurny dzień – Lila i Nina podejrzewają, że musi być prawdziwym szpiegiem! Dziewczynki muszą także wyjaśnić tajemnicę znikających kasztanów, znaleźć najcenniejszy naszyjnik na świecie oraz zmierzyć się z duchami mieszkającymi w piwnicy. Przeczytaj koniecznie opowiadania o niesamowitych przygodach dziewczynek i zobacz, co z nich wynikło.

O serii „Już czytam sylabami”:

Ułatw swojemu dziecku początek przygody z literaturą! Seria „Już czytam sylabami” to idealna lektura na pierwsze, samodzielne spotkania z książką. Każdy tom zawiera cztery krótkie opowiadania, w których słowa podzielono na sylaby za pomocą kolorów, a także słowniczek trudnych wyrazów i dwa zadania utrwalające zdobyte umiejętności lub wiedzę.

W opowiadaniach została wykorzystana sylabowa metoda nauki czytania, która najpełniej odzwierciedla naturalny sposób kształtowania się mowy dziecka – od samogłosek, poprzez sylaby, wyrazy po zdania. Metoda ta polecana jest także dzieciom neurotypowym, mającym trudności rozwojowe oraz dzieciom wykazującym związane z ryzykiem dysleksji trudności w czytaniu i pisaniu.

d2hrs2b
Już czytam sylabami. Sąsiad szpieg
Numer ISBN

978-83-8154-683-6

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

48

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2hrs2b
d2hrs2b
d2hrs2b
d2hrs2b
d2hrs2b