Trwa ładowanie...
de0is1x
19-07-2013 00:00

John Rebus 11. Z głębi mroku

książka
Oceń jako pierwszy:
de0is1x
John Rebus 11. Z głębi mroku
Tytuł oryginalny

Set in Darkness

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Edynburg ma się wkrótce stać siedzibą pierwszego od blisko trzystu lat parlamentu Szkocji. Z uwagi na to, że budynki parlamentu powstają w środku rejonu podległego komisariatowi na St. Leonard's, detektyw inspektor John Rebus zostaje mianowany łącznikiem policji do spraw z tym związanych.

Queensberry House stanowi nie tylko siedzibę przyszłych władz ustawodawczych, ale jest także miejscem, gdzie wedle legendy pewien szaleniec upiekł na rożnie młodego mężczyznę. Kiedy podczas remontu budynku odsłonięte zostaje palenisko pałacowej kuchni, w którym zginął ów młodzieniec, ekipa znajduje w nim ofiarę morderstwa popełnionego znacznie bliżej naszych czasów. Kilka dni później znalezione zostaje kolejne ciało. Tym razem ofiarą okazuje się kandydat na posła do szkockiego parlamentu, a wszyscy wokół zaczynają wywierać na Rebusa potężną presję, żądając natychmiastowych odpowiedzi.

Ktoś ma zamiar zbić na niepodległości Szkocji ogromny majątek, a kiedy w rachubę wchodzą ogromne pieniądze, wszystko zaczyna tonąć w mroku…

John Rebus 11. Z głębi mroku
Numer ISBN

83-7298-420-4

Wymiary

125x185

Gatunek

Powieści i opowiadania,Kryminał

Oprawa

1

Liczba stron

513

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de0is1x
de0is1x
de0is1x