Trwa ładowanie...
d3rmque
23-03-2012 00:00

Jan Paweł II. Święty Pielgrzym

książka
Oceń jako pierwszy:
d3rmque
Jan Paweł II. Święty Pielgrzym
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Jan Paweł II jak nikt inny wcielał w życie idę apostolskiego pielgrzymowania. W ciągu trwającego ponad ćwierć wieku pontyfikatu wielokrotnie przemierzał kontynenty, docierając z przesłaniem ewangelicznej miłości do najdalszych zakątków świata.

Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski miały szczególny wymiar. Każda wizyta poruszała serca Polaków, czego dowodem były wiwatujące tłumy na trasach przejazdu papamobile i w miejscach wygłaszania homilii. Chwile, które spędzał w ojczyźnie były także pretekstem do snucia wspomnień przez Ojca Świętego, dzięki którym stawał się jeszcze bliższy sercom wiernych. Dla Polaków był on bowiem nie tylko głową Kościoła, ale przede wszystkim ukochanym rodakiem. Szczególnie pamiętne były spotkania z młodzieżą, kiedy oficjalne przemówienia ustępowały miejsca radosnym pieśniom i żartom.

Książka Jan Paweł II. Święty Pielgrzym to wspomnienia ośmiu wizyt papieża Polaka w ojczystym kraju. Relacje z pielgrzymek zostały wzbogacone o fragmenty homilii wygłoszonych przez Jana Pawła II, oraz fotografie uwieczniające najważniejsze momenty każdych odwiedzin.

Jan Paweł II. Święty Pielgrzym
Numer ISBN

978-83-62521-53-1

Wymiary

245x335

Gatunek

Albumy,Biografie i autobiografie,Listy,Pamiętniki, dzienniki, wspomnienia,Albumy,Biografie i autobiografie,Listy,Pamiętniki, dzienniki, wspomnienia

Oprawa

6

Liczba stron

112

Inne wydania

Wiry - 2012-02-23

d3rmque

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rmque
d3rmque
d3rmque
d3rmque