Trwa ładowanie...
d30a7cs

Wydawnictwo Dragon

Wydawnictwo Dragon oferuje różnorodną literaturę – od poradników, przez albumy krajoznawcze, po wydania baśni i bajek dla dzieci.

Wydawnictwo Dragon – informacje ogólne

Wydawnictwo Dragon ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej, a głównym dystrybutorem wydawanych przez nie książek jest przedsiębiorstwo TROY. Dragon wydaje m.in. albumy, poradniki, literaturę dziecięcą, książki antystresowe i kucharskie.

Wydawnictwo Dragon – działalność

Wydawnictwo Dragon specjalizuje się głównie w publikacji albumów historycznych, przyrodniczych, krajobrazowych czy takich poświęconych sztuce oraz architekturze. Wśród kategorii książek udostępnianych przez oficynę Dragon znajdują się też encyklopedie (np. "Historia filmu" czy "Encyklopedia wina"), poradniki zdrowotne (w tym książki o tematyce fitness Natalii Gackiej) i książki kulinarne. W ofercie znajduje się również literatura piękna i książki dla dzieci – zarówno bajki, jak i zeszyty przeznaczone do nauki.

Wydawnictwo Dragon – serie wydawnicze

Do serii wydawniczych proponowanych przez wydawnictwo Dragon należą m.in.

  • seria Medica, w ramach której publikowane są poradniki dotyczące zdrowego trybu życia, diet i ćwiczeń fitness;
  • seria Dobra kuchnia oferująca książki kucharskie z przepisami kuchni świata, kuchni polskiej czy też takie pomagające przygotować posiłki dla dzieci;
  • seria Imagine prezentująca przeróżne albumy przedstawiające Polskę i świat – parki narodowe, zwierzęta, zabytki, stolice.
d30a7cs
Wydawnictwo Dragon
Rok powstania

2006

Adres

ul. Barlickiego 7, IIp.

Kod i miasto

43-300, Bielsko-Biała

Numer telefonu

33 811 82 25

Adres WWW strony internetowej

http://wydawnictwo-dragon.pl / https://www.facebook.com/wydawnictwodragon/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30a7cs
d30a7cs
d30a7cs