Trwa ładowanie...
d2ypubm
03-02-2020 16:20

Jak wynaleźć wszystko. Cała wiedza ludzkości w jednej książce

książka
Oceń jako pierwszy:
d2ypubm
Jak wynaleźć wszystko. Cała wiedza ludzkości w jednej książce
Tytuł oryginalny

How To Invent Everything: A Survival Guide For The Stranded Time Traveler

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Najzabawniejszy poradnik dla zagubionych podróżników!

Jak można zmieścić całą wiedzę ludzkości w jednej książce? Z pozoru wydaje się to niemożliwe, jednak wszystko stanie się jasne, jeśli dodamy, że tą książką jest poradnik dla podróżujących w czasie, którzy bezpowrotnie utknęli w odległej przeszłości. Skoro nie można wrócić do teraźniejszości, trzeba samemu wynaleźć wszystko, czego nam potrzeba!
Książka zawiera wiedzę o nauce, inżynierii, sztuce, wszystkie fakty i liczby, które pozwalają człowiekowi bez żadnego wcześniejszego przygotowania zbudować od podstaw całą cywilizację. Stworzenie cywilizacji zajęło ludzkości mnóstwo czasu, jednak z tym poradnikiem, można to zrobić naprawdę szybko. Nie trzeba przez setki tysięcy lat tkwić w ciemnościach, by stworzyć język, zacząć hodować kozy, ani cierpliwie czekać, aż rozwój techniki pozwoli na wytwarzanie układów scalonych do komputera. Można wynaleźć to wszystko w jeden wieczór. A przy okazji doskonale się bawić!

Ryan North jest kanadyjskim pisarzem, twórcą komiksów i programistą komputerowym. Studiował na Carleton University, a następnie University of Toronto. Specjalizuje się w lingwistyce komputerowej.

Jak wynaleźć wszystko. Cała wiedza ludzkości w jednej książce
Numer ISBN

978-83-8169-225-0

Wymiary

135x206

Liczba stron

520

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ypubm
d2ypubm
d2ypubm
d2ypubm