Trwa ładowanie...
d1ucf1m
03-07-2020 16:00

Jak się dostać na medycynę, skończyć ją i poradzić sobie, jako młody lekarz

książka
Oceń jako pierwszy:
d1ucf1m
Jak się dostać na medycynę, skończyć ją i poradzić sobie, jako młody lekarz
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Praktyczny przewodnik po kolejnych szczeblach edukacji i kariery zawodowej lekarza, od wyboru liceum i profilu klasy, przez przygotowania do matury, rekrutację na uczelnię i kolejne lata studiów, po pierwsze kroki w zawodzie.

Czytelnik znajdzie w nim dokładny opis wszystkich tych etapów, a jednocześnie propozycje sprawdzonych rozwiązań ułatwiających przejście każdego z nich i osiągnięcie zamierzonych celów. Niezbędnik przede wszystkim dla rozważających aplikowanie na studia medyczne i dla studentów medycyny, ale również dla młodych lekarzy.

Autor - prof. dr hab. n. med. Piotr Lipiec – to 44 letni lekarz (kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych) i nauczyciel akademicki (kierownik Zakładu Szybkiej Diagnostyki Kardiologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi) z dorobkiem naukowym obejmującym ponad 250 publikacji – artykułów, wytycznych oraz rozdziałów w polskich i zagranicznych podręcznikach. Promotor i/lub recenzent w licznych postępowaniach o nadanie stopni naukowych doktora i doktora habilitowanego oraz tytułu naukowego profesora. Przewodniczący Komisji Nagród, członek Zarządu Głównego i współredaktor podręcznika Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Opiekun studenckiego koła naukowego i wykładowca na wielu krajowych i zagranicznych konferencjach oraz szkoleniach dla lekarzy.

W liceum wygrał ogólnopolską Olimpiadę Chemiczną i zdobył brązowy medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej w Chinach. Studia ukończył z najwyższą lokatą, tytuł naukowy profesora uzyskał w wieku 38 lat.

Wielbiciel książek i filmów science fiction. Czas wolny najchętniej spędza nad wodą i w górach z żoną Ewą, dziećmi Hanią i Michałem oraz psem Figą.

Jak się dostać na medycynę, skończyć ją i poradzić sobie, jako młody lekarz
Numer ISBN

978-83-200-6109-3

Wymiary

165x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

220

Język

polski

d1ucf1m

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ucf1m
d1ucf1m
d1ucf1m
d1ucf1m