Trwa ładowanie...
d9lcuol
30-01-2020 23:17

Jak poderwać drania? (Tom 1). Sebastian. Jak poderwać drania? Tom 1

książka
Oceń jako pierwszy:
d9lcuol
Jak poderwać drania? (Tom 1). Sebastian. Jak poderwać drania? Tom 1
Tytuł oryginalny

How to date a douchebag. The Studying Hours

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nie oceniaj dziewczyny po swetrze, jaki nosi!

Jameson, dla przyjaciół James, to bardzo pilna uczennica, która z biblioteki zrobiła swoją prywatną świątynię. Sebastian, dla przyjaciół Oz, to bardzo dobry wrestinlgowiec, który z biblioteki zrobił swoją prywatną salę do szybkich numerków. W wyniku głupiego zakładu poznają się bliżej. I to bardzo intensywnie.

Jednak Sebastian nie chce poprzestać na przelotnej znajomości. Chce zaprzyjaźnić się z Jameson, chce być jej bliski, chce jej stale dokuczać i zerwać kiedyś z jej szyi te przeklęte perły. Jednak dziewczyna wie, że Oz to połączenie kłopotów i sporej dawki bycia dupkiem.

Czy James pozwoli mu się zbliżyć i przekona się, że góra mięśni oraz cięty dowcip wcale nie przesądzają tego, jakim facetem jest Oz? Czy związek z takim dupkiem i kobieciarzem zaprowadzi ją prosto to złamanego serca?

__

O autorce

Sara Ney — to bestsellerowa autorka USA Today, której seria „Jak poderwać drania” stała się wielkim hitem. Sara znana jest ze swojego seksownego i pokręconego poczucia humoru, którym chętnie dzieli się z bohaterami swoich książek. Żyje pełnią życia, kolekcjonuje stare książki, jest uzależniona od mrożonej latte, a sarkazm stał się jej znakiem rozpoznawczym. Kiedy nie pisze, zastanawia się, jakby to było być Brytyjką.

Jak poderwać drania? (Tom 1). Sebastian. Jak poderwać drania? Tom 1
Numer ISBN

978-83-66134-00-3

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

424

Język

polski

d9lcuol

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9lcuol
d9lcuol
d9lcuol
d9lcuol