Trwa ładowanie...
d208w75

Jadzia Pętelka. Jadzia Pętelka piecze pierniki

książka
d208w75
Oceń jako pierwszy:
Jadzia Pętelka. Jadzia Pętelka piecze pierniki
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Jadzia Pętelka. Jadzia Pętelka piecze pierniki
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nadchodzi zima i czas świątecznych przygotowań. W domu Jadzi Pętelki unosi się słodki zapach cynamonu, miodu i lukru. To oznacza tylko jedno - Jadzia piecze pierniki! Pomaga jej w tym tata, który ma pierniczkowe foremki w różnych kształtach - gwiazdki, dzwoneczki, księżyce. Z ciasta powstają prawdziwe cuda. Wystarczy udekorować je lukrem i kolorowymi groszkami. Na Jadzię czeka mnóstwo zabawy, bo przecież pieczenie pierników to taka prosta sprawa. Ale czy na pewno? Z pieczenia małych pierniczków może się zrobić naprawdę duży bałagan!

Wyjątkowa zimowa część serii o Jadzi Pętelce wprowadzi wszystkie dzieci w świąteczny nastrój. Nie zabraknie rodzinnej atmosfery, wspólnego ubierania choinki i oczywiście chrupania pierników! Jak zawsze, zabawne ilustracje dobrze oddadzą emocje dziecka, które z ekscytacją podejmuje się nowych wyzwań.

„Jadzia Pętelka” to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

d208w75
Jadzia Pętelka. Jadzia Pętelka piecze pierniki
Numer ISBN

978-83-8240-021-2

Wymiary

190x190

Oprawa

twarda

Liczba stron

24

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d208w75
d208w75
d208w75
d208w75
d208w75