Trwa ładowanie...
d1ijy1q
15-07-2022 16:00

Hotel marzeń Flanagans

książka
Oceń jako pierwszy:
d1ijy1q
Hotel marzeń Flanagans
Tytuł oryginalny

Nya tider pa Flanagans

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Åsa Hellberg
Hotel marzeń Flanagans

KSIĄŻKA LEPSZA NIŻ SERIAL!

Witamy we Flanagans! Kolejna kobieta, ten sam hotel i wszystko, o co warto walczyć. Pod kryształowymi żyrandolami rozgrywają się sceny z życia – miłości i miłostki, sukcesy, dramaty i wyzwania przynoszone przez kolejne epoki.

Naturalną koleją rzeczy prowadzenie hotelu powinny przejąć córki Emmy i Elinor – Frankie i Billie. A jednak ta rola przypada w udziale tylko Frankie, bowiem Billie jest daleko i skupia się na karierze aktorskiej. Właśnie otrzymała propozycję, która pozwoli jej podbić Hollywood. Co może pójść nie tak? Frankie uwielbia swoją pracę – dopóki ma przy sobie rodzinę i oddany zespół Flanagans, może dokonywać cudów. Pomagają jej w tym wieloletnia przyjaciółka Annika oraz szef kuchni Pierre, który sprawia, że serce Frankie przyspiesza, choć ona za żadne skarby nie chce się do tego przyznać. Kiedy uporządkowane życie Frankie się rozpada, a kolejne bliskie jej osoby odchodzą, zwraca się do siostry. Dla Billie wołanie o pomoc przychodzi w nieodpowiednim czasie. Właśnie przeniosła się do Nowego Jorku, kupiła dom, jest zakochana i dostała rolę życia...

Åsa Hellberg – szwedzka pisarka uwielbiana przez czytelniczki w siedemnastu krajach. W swoich powieściach przedstawia historie silnych, niezależnych kobiet w kluczowych momentach ich życia.

Hotel marzeń Flanagans
Numer ISBN

978-83-67217-42-2

Wymiary

120x200

Oprawa

miękka

Liczba stron

340

Język

polski

d1ijy1q

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ijy1q
d1ijy1q
d1ijy1q