Trwa ładowanie...
d2ncwzz

Harry Potter i domowa kwarantanna. Ruszyła nowa akcja dla fanów czarodzieja

"Harry Potter At Home" nie jest co prawda nową powieścią J.K. Rowling, ale zdecydowanie każdy fan wybitnego ucznia Hogwartu powinien zapoznać się z tym projektem. Idealny sposób na nudę bez wychodzenia z domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry Potter zrobił niespodziankę na 1 kwietnia. To nie prima aprilis
Harry Potter zrobił niespodziankę na 1 kwietnia. To nie prima aprilis (Materiały prasowe)
d2ncwzz

To nie prima aprilis. 1 kwietnia na stronie WizardingWorld.com została uruchomiona specjalna strefa – Harry Potter At Home (Harry Potter w domu). W dobie koronawirusa, gdy zewsząd płyną apele o konieczności nie wychodzenia z domu, inicjatywa ekipy J.K. Rowling może być strzałem w dziesiątkę nie tylko dla zagorzałych fanów kultowego czarodzieja.

Obejrzyj: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę

W strefie Harry Potter At Home znajdziemy kolekcja przyjaznych dzieciom aktywności, filmików, łamigłówek, ilustracji, quizów, kreatywnych pomysłów i artykułów. Wszystko w języku angielskim, ale nawet bez znajomości mowy Szekspira zdecydowanie warto tam zajrzeć, bo można się np. nauczyć rysować Niuchacza.

d2ncwzz

"Cała rodzina Wizarding World pracuje razem nad tym, by strefa była prawdziwie inspirującym miejscem do celebrowania czytania dla przyjemności. Zwłaszcza, jeżeli po raz pierwszy zapoznajemy dzieci z Harrym i jego przyjaciółmi" – czytamy we wstępie do strefy.

Co najciekawsze, treści publikowane w Harry Potter At Home mają być aktualizowane co tydzień, więc warto zaglądać regularnie.

Przypomnijmy, że portal WizardingWorld.com zastąpił pół roku temu Pottermore. Twórcy serwisu porównali zmianę Pottermore na Wizarding World do Nory rodziny Wesleyów. "Dodaliśmy magicznie kilka nowych pięter do naszego domu, rzuciliśmy kilka uroków rozszerzających, przenosząc całą zawartość Pottermore.com, którą znacie i kochacie. A zarazem dorzucając nowe ulepszenia i niespodzianki" – tłumaczyli "czarodzieje" zarządzający nową stroną.

d2ncwzz

Podziel się opinią

Share

d2ncwzz

d2ncwzz