Trwa ładowanie...
d2fvhfs
02-10-2014 00:00

Harry Clifton 4. Ostrożnie z marzeniami

książka
Oceń jako pierwszy:
d2fvhfs
Harry Clifton 4. Ostrożnie z marzeniami
Tytuł oryginalny

Be Careful What You Wish For

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Po wiadomości o tragicznym wypadku samochodowym Harry Clifton i jego żona Emma śpieszą do szpitala, by zidentyfikować ciało swojego syna Sebastiana…

Ross Buchanan jest zmuszony do ustąpienia z funkcji prezesa Spółki Żeglugowej Barringtona i Emma Clifton chce zająć jego miejsce. Jednakże Don Pedro Martinez zamierza wprowadzić tam swoją marionetkę po to, aby zniszczyć rodzinną firmę Barringtonów właśnie wtedy, kiedy planuje ona budowę nowego luksusowego statku pasażerskiego o nazwie Buckingham.

Tymczasem w Londynie adoptowana córka Harry’ego i Emmy zdobywa stypendium Slade Academy of Art i zakochuje się. Wszystko zmierza do szczęśliwego finału, gdy pojawia się niespodziewany gość i zatruwa kielich weselny swoim szczególnym jadem. Potem, bez uprzedzenia, nikomu nieznany poczciwiec z Yorkshire zajmuje miejsce w radzie nadzorczej Spółki Żeglugowej Barringtona. Spowoduje to niespodziewane, całkowite odwrócenie sytuacji i zmieni życie wszystkich członków obydwu rodzin.

W tej epickiej opowieści o miłości, zemście, ambicji i zdradzie Jeffrey Archer mistrzowski gawędziarz olśniewa swoim talentem, opisując, jak rodziny Cliftonów i Barringtonów wkraczają w lata sześćdziesiąte dwudziestego wieku.

Harry Clifton 4. Ostrożnie z marzeniami
Numer ISBN

978-83-7818-580-2

Wymiary

135x215

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

7

Liczba stron

416

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fvhfs
d2fvhfs
d2fvhfs