Trwa ładowanie...
dd6d797
15-04-2010 00:00

Gwiazdy Hollywood

książka
Oceń jako pierwszy:
dd6d797
Gwiazdy Hollywood
Tytuł oryginalny

Starring Roles

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Autor przytacza mnóstwo ciekawostek, anegdot, szczegółowo prezentuje perturbacje, jakie miały miejsce przy obsadzie wiodących ról w mniej lub bardziej głośnych produkcjach .

"Podążanie śladem wielkich karier filmowych od początków kina dźwiękowego okazało się kolosalnym przedsięwzięciem, wymagającym przeprowadzenia bezpośrednich wywiadów z producentami, reżyserami, autorami scenariuszy i gwiazdami filmowymi.

Wiązało się z tym wykonanie ogromnej pracy o charakterze badawczym, by z istniejących biografii i zapisków dziennikarskich ułożyć książkę, umożliwiającą najlepszy wgląd w ludzkie dramaty, związane ze zdobywaniem i utratą pozycji gwiazdy. Byłoby to niewykonalne, gdyby nie pomoc i rady bardzo wielu ludzi, którzy, zaintrygowani tematyką książki, nie szczędzili mi swego czasu, wiedzy i zachęty.

Ogrom wielkoduszności i szczodrości w dzieleniu się ze mną swymi wiadomościami, jaki okazali mi niemal wszyscy, z którymi miałem przyjemność się zetknąć, często wprawiał mnie w zdumienie. Ich stosunek do mojej książki sprawił, że w pisaniu znalazłem nieoczekiwaną radość"
Ze wstępu

Gwiazdy Hollywood
Numer ISBN

83-7183-075-0

Wymiary

165x240

Gatunek

Film

Oprawa

6

Liczba stron

303

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd6d797
dd6d797
dd6d797