Trwa ładowanie...
d1q52wh
22-12-2016 00:00

Feminizm jest sexy . Przewodnik dla dziewczyn o miłości, sukcesie i stylu

książka
Oceń jako pierwszy:
d1q52wh
Feminizm jest sexy . Przewodnik dla dziewczyn o miłości, sukcesie i stylu
Tytuł oryginalny

Sexy Feminism: A Girl's Guide to Love, Success, and Style

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Feminizm jest sexy?! A właśnie że tak!

Przeczytaj i używaj – jak dobrych perfum ;)

W czasach, gdy blogosfera zajmuje się głównie trollingiem oraz ocenianiem wyglądu i życia seksualnego dziewczyn i kobiet, prawa reprodukcyjne są dalej przedmiotem politycznej walki, a na kobietach wywiera się presję, by potrafiły perfekcyjnie pełnić wszystkie zaplanowane dla nich role, feminizm jest coraz ważniejszy. Nie jako abstrakcyjna koncepcja – jako narzędzie, które pomaga z sukcesem pokonywać codzienne drobne pułapki związane z utartymi sposobami zachowania w pracy, w domu, na uczelni, ale też z flirtowaniem, randkowaniem i seksem.

Jennifer Armstrong i Heather Rudulph z humorem pokazują, że jako współczesna feministka – o ile tylko masz na to ochotę – możesz nosić mini, używać błyszczyka i depilować się woskiem. Kluczowe jest to, że zarówno w sprawie swojego wyglądu jak we wszystkich innych, to TY decydujesz o sobie. Jeśli zgadzasz się z ostatnim zdaniem, ale do tej pory bałaś się używać wobec siebie słowa na „F”, przeczytaj tę książkę, a zrozumiesz, że bycie (z) feministką jest całkiem podniecające.

Heather W. Rudulp i Jennifer K. Armstrong są założycielkami portalu SexyFeminist.com. Przez piętnaście lat dziennikarskiej pracy zajmowały się kobiecymi sprawami oraz popkulturą. Są niedoskonałymi feministkami poszukującymi sposobów na wcielanie feministycznego aktywizmu w życie codzienne.

Feminizm jest sexy . Przewodnik dla dziewczyn o miłości, sukcesie i stylu
Numer ISBN

978-83-65369-42-0

Wymiary

132x210

Gatunek

Poradniki

Liczba stron

320

d1q52wh

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q52wh
d1q52wh
d1q52wh