Trwa ładowanie...
d3ih3ah
d3ih3ah

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska redaguje pismo dla kobiet o tematyce fitness "Be Active. Dietetyka & Fitness" Instagram.com

Ewa Chodakowska to znana polska trenerka fitness oraz trenerka personalna, która promuje ruch i zdrowe odżywianie w swoich książkach; wydaje też płyty DVD z programami ćwiczeń.

Ewa Chodakowska – informacje ogólne

Ewa Chodakowska urodziła się w Sanoku, po ukończeniu liceum wyjechała do Grecji, gdzie kształciła się w Pilates Academy Athens, a także IAFA College Athens. Odkąd wróciła do kraju, aktywnie działała w branży fitness – prowadziła treningi w telewizjach śniadaniowych, objęła stanowisko redaktora naczelnego magazynu "Be Active. Dietetyka & Fitness", wydała liczne płyty z ćwiczeniami odchudzającymi i wzmacniającymi mięśnie, a także kilka książek o treningu fitness i diecie. Chodakowska cieszy się niesłabnącą popularnością, czego dowodzi wciąż rosnąca liczba osób śledzących ją w mediach społecznościowych.

Ewa Chodakowska – publikacje

Książki Ewy Chodakowskiej to poradniki sportowe traktujące o zdrowym trybie życia, zwracające uwagę na istotną rolę aktywności fizycznej w utrzymaniu dobrego stanu organizmu, którą należy zbilansować z odpowiednią dietą. Spośród publikacji Chodakowskiej bestsellerem została książka z miesięcznym programem treningowym "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską", a także poradnik dotyczący ćwiczeń i diety "Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej".

Wśród innych tytułów autorstwa Ewy Chodakowskiej warto wymienić "Trenuj z nami! Uniwersalny trening personalny" (2015), "Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness" (2016), a także napisaną wspólnie z Tomkiem Woźniakiem książkę "Gotuj z nami. Smacznie, tanio i szybko!" (2016).

d3ih3ah

Podziel się opinią

Share
d3ih3ah
d3ih3ah
d3ih3ah
d3ih3ah