Trwa ładowanie...
d4m0vry

Elton John ma problem. Eks-żona żąda od niego 3 milionów funtów

Była żona Eltona Johna żąda od niego 3 milionów funtów, czyli około 5 milionów dolarów, a więc 14,5 miliona złotych. Twierdzi, że jej eks-mąż złamał warunki ich rozwodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elton John ma problem. Eks-żona żąda od niego 3 miliony funtów
Elton John ma problem. Eks-żona żąda od niego 3 miliony funtów (ONS)
d4m0vry

Była żona Eltona Johna chce uzyskać od niego fortunę - 3 miliony funtów, co daje około 14,5 miliona złotych. Powód? Złamanie warunków rozwodu. Konkretnie chodzi o jedną, małą "wpadkę", a mianowicie Elton wspomniał o małżeństwie w swojej autobiografii z 2019 r. Jest to historia, którą trudno pominąć w podobnej publikacji, jednak kobieta wydaje się nieugięta.

Renate Blauel i Elton John byli małżeństwem od 1984 do 1988 r. Jak widać, decyzja sprzed lat wciąż ma wpływ na życie muzyka.

Renate już kilka lat temu nie była zadowolona z tego, że światło dzienne miała ujrzeć książka biograficzna dotycząca Eltona Johna. Kiedy w 2019 r. kręcono "Rocketmana", film na motywach życia muzyka, to właśnie Blauel bardzo się temu sprzeciwiała. Teraz Renate przeszła od słów do czynów. Choć wcale nie chodzi jej o film.

d4m0vry

"Rocketman" - zwiastun

Była żona Sir Eltona Johna pozwała go, twierdząc, że złamał warunki rozwodu, wspominając o ich małżeństwie w swojej autobiografii.

Blauel rozstała się z mężem ponad 30 lat temu. Na odchodne dostała kilka milionów funtów. Mówi się, że ugoda opiewała na kwotę mieszczącą się w przedziale między 5 a 10 milionami funtów. Renate postanowiła uszczknąć jeszcze co nieco z konta byłego partnera. Wniosek, który złożyła w sądzie, motywowała tym, że wspomnienie o małżeństwie w autobiografii "Me" wywołało u niej nawrót problemów ze zdrowiem psychicznym.

d4m0vry

Co ważne, Elton John przed wydaniem książki o sobie, usunął jej fragmenty - po konsultacji z byłą żoną. To, co zostawił, ledwie dotykało tematu. Piosenkarz w jednej części "Me" wyraził żal, ponieważ wiedział, że złamał swojej żonie serce.

Reakcja Renate zasmuciła Eltona, który do tej pory żył z byłą żoną w przyjaźni i zawsze wypowiadał się o niej bardzo pozytywnie.

Kobieta jednak nie chciała, by po rozwodzie Elton John kiedykolwiek i gdziekolwiek wspominał o łączącej ich relacji. Wydanie "Me" naruszyło ten warunek. Być może piosenkarz będzie więc musiał wypłacić swojej eks sporą sumkę.

d4m0vry

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4m0vry

Podziel się opinią

Share

d4m0vry

d4m0vry