Trwa ładowanie...
d27yabq

Elon Musk. Biografia twórcy PayPal, Tesla, SpaceX

książka
Oceń jako pierwszy:
d27yabq
Elon Musk. Biografia twórcy PayPal, Tesla, SpaceX
Tytuł oryginalny

Elon Musk: Inventing the Future

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Steve Jobs chciał waszych pieniędzy. Mark Zuckerberg pragnie wam pomóc udostępnić zdjęcia bobasów. Elon Musk zamierza uratować świat przed zagładą.

Wizjoner, geniusz, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi. Człowiek stawiany w jednym szeregu z Thomasem Edisonem, Henrym Fordem i Stevem Jobsem. Każdy start-up w jego rękach zmienia się w złoto.
Stworzył PayPala, koncern samochodowy Tesla Motors, a także SpaceX – firmę wysyłającą prywatne rakiety w kosmos. Muskowi udało się, mimo że jego życie jest niedorzeczne. A może właśnie dlatego.
Żeby przekonać rząd, że pojawił się nowy gracz w wyścigu kosmicznym, zaparkował rakietę na trawniku przed siedzibą Federalnej Administracji Lotnictwa w Waszyngtonie.
Gdy po auta Tesli ustawiały się kolejki chętnych, Leonardo DiCaprio błagał Elona o egzemplarz elektrycznego Roadstera. Musk oczywiście odmówił.

Ashlee Vance, publicysta specjalizujący się w nowoczesnych technologiach, przeprowadził dziesiątki wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i pracownikami Elona Muska. Dotarł także do jego wrogów. Sam Musk przyrzekł, że zrobi wszystko, by nie dopuścić do publikacji tej książki. Nagle zmienił zdanie – oto ona.

Elon Musk. Biografia twórcy PayPal, Tesla, SpaceX
Numer ISBN

978-83-240-3440-6

Wymiary

165x235

Gatunek

Biografie i autobiografie,Biznes

Oprawa

3

Liczba stron

398

d27yabq

Podziel się opinią

Share
d27yabq
d27yabq
d27yabq
d27yabq