Trwa ładowanie...
d1zjigc
04-11-2021 12:00

Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa

książka
Oceń jako pierwszy:
d1zjigc
Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa
Tytuł oryginalny

Spiritual Pregnancy. Develop, Nurture & Embrace the Journey to Motherhood

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Oto najlepszy przewodnik o rozwoju, trosce i wsparciu w trakcie ciąży.

Każdy trymestr ciąży to dla kobiety etap bohaterskiej podróży, podczas której zmaga się ona z trudnościami na poziomie nie tylko fizycznym i emocjonalnym, ale także duchowym. Ważne jest zrozumienie tych wszystkich przejawów, bo pozwala to na zwiększenie świadomości swojej i swojego jeszcze nienarodzonego dziecka.

Ten przewodnik, stworzony przez ginekologów-położników z wieloletnią praktyką, a jednocześnie rodziców czwórki dzieci, pozwoli każdej kobiecie zrozumieć kolejne etapy tego błogosławionego stanu jakim jest ciąża, nawiązać więź z dzieckiem od pierwszych dni jego życia, a przede wszystkim odnaleźć się w wyjątkowej roli matki. Autorzy w oparciu o doświadczenie w medycynie konwencjonalnej i alternatywnej, stworzyli przewodnik po codziennej praktyce w trakcie ciąży zarówno w aspekcie fizycznym, jak i duchowym.

Wraz z tą książką kobiety przejdą drogę przez trzy trymestry ciąży, poród oraz etapy poporodowe, otrzymają wsparcie i przygotują się na przyjście na świat swojego dziecka. W publikacji znajdują się także praktyczne ćwiczenia medytacyjne, ćwiczenia oddechu oraz jogi przygotowane przez wykwalifikowaną instruktorkę i doulę.

Książka wznosi temat ciąży i porodu na nowy poziom i przygotowuje kobiety do podróży bohaterki od ciąży do macierzyństwa!

Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa
Numer ISBN

978-83-67069-27-4

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

304

Język

polski

d1zjigc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zjigc
d1zjigc
d1zjigc
d1zjigc