Trwa ładowanie...
d1w54ac
27-04-2022 10:00

Duchowa Ścieżka

książka
Oceń jako pierwszy:
d1w54ac
Duchowa Ścieżka
Tytuł oryginalny

The Spiritual Path

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Autor międzynarodowego bestsellera Shantaram powraca!

Fascynująca podróż, pełna zachwytu nad światem i rozmyślań o nauce, przekonaniach, wierze i praktyce religijnej. Czerpiąc ze świętych tradycji i sześcioletnich nauk swojego przewodnika, Roberts opisuje krok po kroku proces poszukiwania wewnętrznej siły. Dobroczynne działanie takiej praktyki może odczuć każdy, bez względu na wyznanie czy pochodzenie.

Duchowa Ścieżka to lektura obowiązkowa dla wszystkich poszukujących wewnętrznego spokoju. Roberts okazuje się znakomitym nauczycielem i przewodnikiem. Warto podążyć za nim.

Gregory David Roberts – pisarz australijski, skazany na dwadzieścia lat za napady z bronią w ręku, uciekł z więzienia i stał się jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców w Australii. Przez blisko dziesięć lat ukrywał się w Bombaju. Mieszkał w slumsach, gdzie pracował jako lekarz ubogich. Nawiązał też kontakty mafią. Gdy ponownie trafił do więzienia za przemyt heroiny, zaczął pisać Shantaram, który sprzedano w ponad 7 milionach egzemplarzy. Przetłumaczono go na 44 języki i wydano w ponad 116 krajach. Nakładem wydawnictwa Marginesy ukazała się także jego druga powieść Cień góry.

Duchowa Ścieżka
Numer ISBN

978-83-67262-23-1

Wymiary

130x197

Oprawa

twarda

Liczba stron

150

Język

polski

d1w54ac

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w54ac
d1w54ac
d1w54ac
d1w54ac