Trwa ładowanie...
d3nctum
31-03-2012 00:00

Dryblując przez granicę. Polsko-ukraińskie Euro 2012

książka
Oceń jako pierwszy:
d3nctum
Dryblując przez granicę. Polsko-ukraińskie Euro 2012
Rok wydania
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Euro 2012 to duże Wydarzenie - nie tylko dla fanów piłki nożnej. Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie na ponad trzy tygodnie odmienią życie wszystkich mieszkańców miast, w których odbędą się mecze, także tych, którzy w panicznym pośpiechu wyjadą, by zrobić miejsce tłumom kibiców.
Euro 2012 to także ogromne Wyzwanie - dla rządu i gospodarzy miast, dla organizacji pozarządowych, dla mieszkańców i gości.
Euro 2012 - to jednak przede wszystkim zbiorowe Szaleństwo, któremu nie oparło się ośmiu znakomitych autorów z Polski i Ukrainy. Jednak zamiast walczyć o bilety na mecze, pisarze rozglądają się wokół i zainspirowani futbolowym fenomenem opisują tę bezkrwawą wojnę, która jest czymś więcej niż tylko rozrywką, czymś więcej niż sportem i ogromnym biznesem.
Oto osiem opowieści o ośmiu miastach, w których przez kilka tygodni po dziesięciu mężczyzn z dwóch drużyn przez 90 minut będzie kopać piłkę w kierunku bramki drużyny przeciwnej, strzeżonej przez jedenastego zawodnika.
Oto opowieść o roku prawdziwego przełomu dla Polski i Ukrainy, o wydarzeniu, które rozpala emocje milionów ludzi na całym świecie.

Dryblując przez granicę. Polsko-ukraińskie Euro 2012
Wymiary

125x195

Oprawa

3

Liczba stron

256

d3nctum

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nctum
d3nctum
d3nctum