Trwa ładowanie...
d357c37
04-02-2020 15:04

Droga do bogactwa. Rozpocznij podróż... do spełnienia przedsiębiorczych ambicji

książka
Oceń jako pierwszy:
d357c37
Droga do bogactwa. Rozpocznij podróż... do spełnienia przedsiębiorczych ambicji
Tytuł oryginalny

Way to wealth

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czym tak naprawdę jest droga do bogactwa? Wynagrodzenie za pracę etatową ma tylko tę zaletę, że jest stałe. Wygrana na loterii to nierealne marzenie. Jest tylko jeden sposób na to, aby stać się niewyobrażalnie bogatym, aby zarabiać pieniądze szybciej, niż będziesz w stanie je wydawać. Tym sposobem jest przedsiębiorczość. Będąc przedsiębiorczym i wykorzystując sekrety milionerów ujawnione w tej książce, możesz osiągnąć najwyższy poziom zarobków, przekraczający twoje najśmielsze marzenia. W tej przyjemnej w lekturze i ciekawej książce zawarte są porady i wskazówki, które mogą być natychmiast zastosowane przy otwieraniu firmy, a także w celu zwiększenia sprzedaży i zysków oraz redukcji kosztów. Zacznij podróż i osiągnij wymarzony cel finansowy. Naucz się jak:

wybierać właściwy produkt lub usługę

otworzyć i rozwijać firmę wykorzystując „21 podstaw sukcesu” Briana

wyprzedzić konkurencję

opracować i wdrożyć program efektywnej sprzedaży

dokładnie poznać koszty działalności i prawidłowo ustalić ceny

wyeliminować zbędne koszty i wydatki

szybko i tanio badać rynek

reklamować się i docierać do większej liczby potencjalnych klientów

zdobyć pieniądze na rozwój firmy

zwiększyć zyski ze sprzedaży

O AUTORZE

Brian Tracy otworzył 22 firmy i efektywnie nimi zarządzał. Ponad 1000 przedsiębiorstw na całym świecie skorzystało z jego usług jako doradcy. Jest prezesem Brian Tracy University of Sales and Entrepreneurship, prywatnej internetowej szkoły biznesu i przedsiębiorczości. Jest także przewodniczącym i dyrektorem Brian Tracy International, firmy specjalizującej się w szkoleniach i rozwoju zarówno osób indywidualnych, jak i organizacji.

OPINIE

Droga do bogactwa to kolejny, niezwykle praktyczny przewodnik po życiu autorstwa Briana Tracy. Autor, znany z prostego, przystępnego języka, jakim wyjaśnia złożone aspekty rzeczywistości i biznesu, pokazuje nam w sposób nie pozostawiający wątpliwości, iż w dzisiejszym świecie sukces finansowy to nie szczęśliwy traf, szczególne geny ani efekt działania jakichś niewidzialnych sił, ale logiczny proces, którego składniki każdy może zrozumieć i z sukcesem powielać. - Krzysztof Litwiński, wiceprezes Brian Tracy International Sp. Z o.o.

Droga do bogactwa. Rozpocznij podróż... do spełnienia przedsiębiorczych ambicji
Numer ISBN

978-83-62195-07-7

Wymiary

158x233

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

212

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d357c37
d357c37
d357c37
d357c37