Trwa ładowanie...
dmvaf5v
09-03-2016 00:00

Dlaczego hipopotam jest gruby? Sekrety nie tylko świata zwierząt

książka
Oceń jako pierwszy:
dmvaf5v
Dlaczego hipopotam jest gruby? Sekrety nie tylko świata zwierząt
Rok wydania
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Przeczytajcie, a dowiecie się, że zwierzęta znają się nawet na astronomii!

Kontynuacja bestsellerowej książki Dlaczego oczy kota świecą w nocy?

Książka Doroty Sumińskiej Dlaczego oczy kota świecą w nocy? stała się jedną z najbardziej ulubionych lektur edukacyjnych, które w ubiegłym roku pojawiły się w księgarniach. Piękną książkę ilustrowaną przez Joannę Żero polubiły dzieci, rodzice i dziadkowie. Wspólna zabawa w odkrywanie tajemnic zwierząt tak się podobała czytelnikom, że powstał tom drugi: Dlaczego hipopotam jest gruby?

Czy to prawda, że niektóre zwierzęta mają błękitną krew?

Czy hipopotam jest kuzynem wieloryba?

Jaki ssak znosi jajka i dlaczego pijawka ma 32 mózgi!

Kilkadziesiąt nowych pytań i odpowiedzi. Idealna lektura dla dzieci, które lubią wiedzieć więcej. I dla rodziców, którzy chcą przekazać swoim pociechom miłość i szacunek do przyrody.

Dlaczego hipopotam jest gruby? Sekrety nie tylko świata zwierząt
Numer ISBN

978-83-08-06086-5

Wymiary

235x235

Gatunek

Dziecięce i młodzieżowe,Przyroda i ekologia

Oprawa

6

Liczba stron

124

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmvaf5v
dmvaf5v
dmvaf5v
dmvaf5v

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj