Trwa ładowanie...
d3vfaty
30-01-2020 12:56

Dieta oczyszczająca jelita. Rewolucja zdrowotna CLEAN GUT

książka
Oceń jako pierwszy:
d3vfaty
Dieta oczyszczająca jelita. Rewolucja zdrowotna CLEAN GUT
Tytuł oryginalny

Clean Gut: The Breakthrough Plan for Eliminating the Root Cause of Disease and Revolutionizing Your Health

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Co łączy takie przewlekłe i niebezpieczne schorzenia, jak depresja, choroby serca, alergie, nadwaga, choroby autoimmunologiczne i inne, z… jelitem? Wszystko – uważa doktor Junger – ponieważ to właśnie od stanu jelit zależy nasze zdrowie.

Układ pokarmowy i jelita to skomplikowany i ważny system, mający stale odżywiać i chronić nasz organizm. Jednak przy współczesnym trybie życia system ten u większości ludzi znajduje się w ruinie, za co odpowiadają śmieciowe jedzenie, skażenie środowiska, pośpiech i codzienny stres. Prowadzi to do wielu zagrażających życiu i zdrowiu chorób. Farmaceutyki tylko łagodzą objawy, zamiast dotrzeć do przyczyny problemu i raz na zawsze pozbyć się uciążliwych dolegliwości. I tu z pomocą przychodzi dieta Clean Gut – trzytygodniowy program oczyszczania jelita – specjalna dieta eliminacyjna, którą w kilku prostych krokach może przeprowadzić każdy, a jej efekty są zadziwiająco skuteczne – pomaga wrócić do zdrowia i pełni sił.

Doktor Alejandro Junger, autor bestsellera Clean, lekarz medycyny funkcjonalnej, kardiolog i internista, łączy w swojej diecie Clean Gut mądrość medycyny Wschodu z naukowymi metodami Zachodu, tworząc kompleksowy program odnowy organizmu.

Dieta oczyszczająca jelita. Rewolucja zdrowotna CLEAN GUT
Numer ISBN

978-83-7746-767-1

Wymiary

141x218

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

232

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vfaty
d3vfaty
d3vfaty
d3vfaty