Trwa ładowanie...
d10qjhk
d10qjhk

Dieta oczyszczająca jelita. Przełomowy program CLEAN GUT

książka
Oceń jako pierwszy:
Dieta oczyszczająca jelita. Przełomowy program CLEAN GUT
Tytuł oryginalny

Clean Gut: The Breakthrough Plan for Eliminating the Root Cause of Disease and Revolutionizing Your Health

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Dieta oczyszczająca jelita. Przełomowy program CLEAN GUT
Materiały prasowe

Kompleksowy program, który pomoże ci uzdrowić i zregenerować jeden z najbardziej obciążonych obszarów w twoim ciele: jelita.

Jelita – Centrum Zdrowia Twojego Organizmu

Choroby serca, nadwaga, schorzenia autoimmunologiczne, a także huśtawki nastroju, obniżone libido, nieświeży oddech czy zaparcia – wszystkie te problemy mogą być bezpośrednio związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem jelit. Dlaczego? Bo to właśnie ten niezwykły, składający się ze stu milionów komórek nerwowych układ odpowiada za stan naszego zdrowia i emocji. Jeśli nie funkcjonuje on jak należy, szybko zaczynamy odczuwać tego skutki.

Zadbaj więc o swoje jelita (nazywane też drugim mózgiem), a raz na zawsze pożegnasz się z niestrawnością, zmęczeniem, bezsennością oraz innymi schorzeniami. Jak przekonuje Alejandro Junger, zdrowe jelita to prosta droga do długotrwałego zdrowia.

Dieta Clean Gut, czyli czas na detoks jelit

Oczyścić jelita z nagromadzonych toksyn i odzyskać równowagę pomóc może autorska dieta Clean Gut, oparta na czterech prostych zasadach: usuwaj, zastępuj, zaszczepiaj i naprawiaj i podzielona na dwie fazy. Pierwsza z nich to 21-dniowa dieta oczyszczająca, składająca się z potraw lekkostrawnych i wykluczająca pokarmy, które mogą prowadzić do zaburzenia pracy jelit. Druga to 7-dniowy proces wprowadzania do codziennej diety różnych produktów i obserwacja, które z nich służą twoim jelitom, a które szkodzą. W ten sposób z łatwością uzdrowisz i zregenerujesz jeden z najbardziej obciążonych i najciężej pracujących układów w twoim organizmie.

Mój lekarz rodzinny, Alejandro Junger, rozumie zdrowie dosłownie od podszewki! Jego wspaniały program Clean odmienił moje życie, a jego nowy program zmienił mój sposób pojmowania zarówno choroby, jak i zdrowia. Program Clean Gut jest odkrywczy i odmładzający.

Gwyneth Paltrow

Dieta oczyszczająca jelita. Przełomowy program CLEAN GUT
Numer ISBN

978-83-8087-972-0

Wymiary

141x218

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

248

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d10qjhk
d10qjhk
d10qjhk
d10qjhk
d10qjhk