Trwa ładowanie...
d4bini5
d4bini5

Diabelksa działka

książka
d4bini5
Oceń jako pierwszy:
Diabelksa działka
Tytuł oryginalny

Devil's cut

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Diabelksa działka
Materiały prasowe

Finałowa odsłona bestsellerowej serii Królowie bourbona.

Dynastia Bradfordów chyli się ku upadkowi. Śmierć Williama Baldwine’a, głowy rodu, uznano początkowo za samobójstwo, ale wkrótce jego najstarszy syn i zarazem największy wróg przyznaje się do morderstwa. W policyjnym areszcie Edward rozpacza nie tylko z powodu rozpadu rodziny i utraty wolności, ale też kobiety… Sutton Smythe, jego wielka miłość i jedyna osoba, o którą naprawdę zabiegał, została prezeską konkurencyjnej firmy, a to z góry skazuje ich związek na porażkę. Edward musi także stawić czoło twardej więziennej rzeczywistości.

Młodszy brat Edwarda, Lane, planował na zawsze pozostać bawidamkiem, chowającym się w cieniu brata. Tymczasem przekorny los stawia go w roli głowy rodziny i lidera firmy. Przekonany, że Edward nie jest mordercą, Lane i jego ukochana, Lizzie King, wyruszają na poszukiwanie prawdziwego sprawcy – jednak odkryją coś, co nie tylko nimi wstrząśnie, ale i zmieni reguły gry.

Sutton nie może oprzeć się pokusie i wbrew wszelkim przeciwnościom stara zbliżyć się do Edwarda. Tymczasem życie mieszkańców Easterly się zmienia. Są tacy, których to cieszy, dla innych staje się to tragedią. Jedno tylko jest pewne: miłość zwycięży wszystko. Nawet morderstwo.

d4bini5
Diabelksa działka
Numer ISBN

978-83-66140-92-9

Wymiary

145x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

432

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d4bini5
d4bini5
d4bini5
d4bini5
d4bini5