Trwa ładowanie...
d2zxbfw
24-06-2022 13:00

Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie. Wydanie II

książka
Oceń jako pierwszy:
d2zxbfw
Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie. Wydanie II
Tytuł oryginalny

Dave Grohl. This Is A Call

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Perkusista, gitarzysta i wokalista. Samouk. Kompozytor.
Grał w Scream i Nirvanie. Założył Foo Fighters. Bębnił dla Iggy’ego Popa, Paula McCartneya, The Prodigy, Tenacious D i wielu innych.
Dave Grohl – muzyczny geniusz rocka.
Oto moje (po)wołanie jest porywającą opowieścią, której bohaterami są Nirvana, Foo Fighters, Queens of the Stone Age i Them Crooked Vultures. Łączy je postać Dave’a Grohla.
Bazując na ekskluzywnych wywiadach z muzykiem, rozmowach z takimi osobistościami, jak Josh Homme (frontman Queens of the Stone Age), Ian MacKaye (legenda podziemnej sceny D.C.) czy Butch Vig (producent albumu Nevermind Nirvany) oraz na materiałach sięgających dziesięć lat wstecz, Brannigan napisał pierwszą dogłębną i rzetelną biografię Dave’a Grohla.
Będziecie mieli okazję przeczytać szczere wyznanie na temat Kurta Cobaina oraz poznać kulisy zatargu, który nieomal doprowadził do rozpadu Nirvany. Dave Grohl opowie o wrogości zagrażającej Foo Fighters w osiągnięciu globalnego sukcesu, a także o mrocznych czasach, które mogły sprawić, że jego kariera zakończyłaby się nagle i bez ostrzeżenia.
Dave Grohl dał się poznać jako jeden z najbardziej charakterystycznych i szanowanych muzyków przełomu XX i XXI wieku. Jest ostatnim prawdziwym bohaterem, który wyrwał się z amerykańskiego podziemia. Oto moje (po)wołanie wspaniale podsumowuje jego niesamowitą rockandrollową podróż.

Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie. Wydanie II
Numer ISBN

978-83-8210-766-1

Wymiary

150x215

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

528

Język

polski

d2zxbfw

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zxbfw
d2zxbfw
d2zxbfw
d2zxbfw