Trwa ładowanie...
dfsin7b
10-08-2023 09:35

Czesio i Trema

książka
Oceń jako pierwszy:
dfsin7b
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pojawia się niezapowiedziana i nieproszona. I bynajmniej nie jest ulubionym gościem w naszym sercu. Tremę zna chyba każdy. A jeśli nie zna, prędzej czy później ją pozna. Czesio spotyka tremę przed koncertem. I odkrywa coraz to nowe jej oblicza. Autorski duet dwóch artystek-przyjaciółek snuje opowieść o nieproszonym gościu w sposób, który zachwyci najbardziej wymagającego czytelnika; lekko, z humorem, oryginalnie, inspirująco. Obrazy i słowa splatają się w urzekającą muzyczno-malarską historię, która skłania do podróży w głąb siebie.
KOŁO EMOCJI - nowa seria wydawnictwa Buka pozwoli najmłodszym czytelnikom zanurzyć się w świecie emocji. Budząca poczucie bezpieczeństwa i bliskości, przyjazna dla małych odbiorców seria pomoże dziecku zrozumieć świat uczuć i lepiej się w nim odnaleźć.

Czesio i Trema
Numer ISBN

978-83-64690-44-0

Wymiary

195x225

Oprawa

twarda

Liczba stron

44

Język

polski

Recenzja

Zjawiskowa książka pod każdym względem! Wizualnie bajka, całostronicowe Ilustracje, malowane dzieła sztuki dopełniają jakości opowieści o tremie. Warstwa językowa bezbłędna, dobrze i płynnie się czyta, logicznie z siebie wynika. Na niektórych stronach pojedyncze zdania dają wydźwięk opowieści. Jest mądrze i wspierająco. Emocje zaopiekowane. Znacie ten moment przed ważnym wystąpieniem, przemową w pracy, szkolnym występem kiedy ściska was za gardło, policzki robią się czerwone, mięśnie napinają, a para bucha z uszu? Da się to wytrenować?! Okazuje się, że tak. Czesio kocha śpiewać i został wybrany by przedstawić swój talent podczas występu. Ale co to? Ogromna wielka niedźwiedzica sprawia, że robi krok w tył.. Poznajemy oznaki tremy i procesy zachodzące w naszym ciele. Jednak kiedy się bliżej przyjrzeć i oswoić z nią, wielkim futrzastym misiem, to z pomocą trenera i wsparciem bliskich da się nad nią zapanować. Przyjemny i motywujący eustres wkracza do akcji. Dreszczyk emocji i sukces. W tej książce wszystko gra. A skoro to opowieść muzyczna, to każda nutka jest tutaj na swoim miejscu i inspiruje! Bardzo podoba mi się ta seria i chcę więcej!

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfsin7b
dfsin7b
dfsin7b
dfsin7b