Trwa ładowanie...
d2yf2xv
08-06-2020 17:00

Jaśnie Pan Pichon. Rzecz o Fryderyku Chopinie

książka
Oceń jako pierwszy:
d2yf2xv
Jaśnie Pan Pichon. Rzecz o Fryderyku Chopinie
Forma wydania

Audiobook CD

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy Fryderyk Chopin był grzecznym chłopcem? Co robił, kiedy nie grał na fortepianie? Kim był dla niego dziwaczny bezzębny mężczyzna noszący perukę? Czym Frycek rozśmieszył do łez swojego ojca? Za co uwielbiali go szkolni koledzy? I wreszcie co kryje się pod tajemniczym słowem eolimelodikon? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących życia genialnego pianisty i kompozytora Fryderyka Chopina znajdziesz w piątej części serii MISTRZOWIE WYOBRAŹNI.

Do audiobooka dołączona jest książeczka popularnonaukowa pełna ciekawostek na temat historii i budowy fortepianu wraz z mini słownikiem muzycznych terminów.

W audiobooku wykorzystano utwory fortepianowe Fryderyka Chopina w interpretacji Krzysztofa Trzaskowskiego.

MISTRZOWIE WYOBRAŹNI

Zapraszamy na spotkanie z mistrzami wyobraźni. Kto to taki? Wszyscy ci, którzy potrafili zaczarować codzienność i dzięki swej pasji zdobywać, odkrywać i tworzyć rzeczy, o których nie śniło się filozofom.

W tej niezwykłej podróży odwiedzicie ulicę Korzenną w Gdańsku, gdzie zobaczycie przy pracy Jana Heweliusza, podążycie śladem muzyki Fryderyka Chopina, przyjrzycie się życiu najwybitniejszej polskiej uczonej Marii Skłodowskiej-Curie i wielu innym, którzy zapisali się na kartach historii złotymi zgłoskami.

Seria MISTRZOWIE WYOBRAŹNI przybliża życie i dzieło wybitnych postaci, przedstawiając je w sposób, który zafascynuje i zachęci do własnych poszukiwań i wędrówek śladami nauki. Niech te niezwykłe historie staną się okazją do odkrywania talentów, rozwijania pasji i otwierania się na świat, w którym wiele jeszcze pozostało do odkrycia. Wrota do krainy wyobraźni właśnie się otwierają.

Jaśnie Pan Pichon. Rzecz o Fryderyku Chopinie
Numer ISBN

978-83-64690-36-5

Wymiary

140x125

Oprawa

zintegrowana

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yf2xv
d2yf2xv
d2yf2xv
d2yf2xv