Trwa ładowanie...
d21jo54

Czas na następczynię Michaliny Wisłockiej. Teraz K.N.Haner rozpala Polki

Przez lata przekaz płynący z otoczenia był jasny: kobieca seksualność nie istnieje. Nieco zamieszania w tej materii narobiła "Sztuka kochania” Wisłockiej, która zapoczątkowała rewolucję seksualną w Polsce, wciąż jednak wiedza o seksie była znikoma. Nic zatem dziwnego, że rósł popyt na literaturę erotyczną i okołoerotyczną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oto książka, którą pokocha każda współczesna kobieta
Oto książka, którą pokocha każda współczesna kobieta (Materiały prasowe)
d21jo54

Co więcej, nie rozmawiało się o nim nawet w sypialni, a kobiety biernie poddając się działaniom partnera zastanawiały się, czy jest "coś więcej”.

Współcześnie wiele się zmieniło, a Polki są coraz bardziej świadome swoich potrzeb, nie mają też problemów z mówieniem o seksie, z masturbacją czy używaniem gadżetów erotycznych. Duża w tym zasługa książek, które pokazują że seks może być źródłem przyjemności, że warto szukać swojej drogi do spełnienia, a także … eksperymentować. Nie zaszkodzi też odrobina "dreszczyku” i dobrze zbudowany mężczyzna z doświadczeniem i doskonałą kondycją. Może być zarówno biznesmenem, jak i gangsterem, a czym bardziej jest niebezpieczny i tajemniczy, tym więcej może nam dać rozkoszy. Tak przynajmniej obiecuje K.N.Haner w swojej książce "Złe miejsce”.

To pierwszy tom nowej mafijnej serii, w której śmiertelne zagrożenie i seks idą w parze, gwarantując czytelnikom niesłabnące emocje. Trudno bowiem pozostać obojętnym, kiedy ginie córka znanego biznesmena, którą ojciec używał jako nagrody dla swoich najlepszych kontrahentów. Kobieta dostaje się w niewolę Phixa, (nie)grzecznego mężczyzny w masce, który może mieć wszystko, czego tylko zapragnie. Teraz chce Blaire, choć nie spodziewa się takiej temperamentnej kobiety. Zamyka ją w złotej klatce i wymaga od tylko jednego – wierności…

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Mafijne klimaty pojawiają się też w innych książkach autorstwa K.N.Haner, jak choćby w serii o Morfeuszu. Tu mamy kolejną bohaterkę, której charyzma i tupet (a także skłonność do niewłaściwych mężczyzn) warunkują porażkę kolejnych związków. Przeprowadzka do Miami oraz rozpoczęcie pracy w charakterze projektantki wnętrz ma być nowym etapem w jej życiu. Tyle tylko, że rozmowa kwalifikacyjna jest najgorszą z możliwych, zaś potencjalny pracodawca – Adam McKey wydaje się być szefem z piekła rodem.

d21jo54

Zresztą dziewczyna dokładnie mówi, co myśli o nim i jego braku szacunku do rozmówcy, nie przebierając w słowach. Jakie jest jej zdziwienie, kiedy otrzymuje wiadomość, że posadę jednak dostała. Tyle tylko, że można się zastanawiać, czy w grę wchodzą jej kompetencje zawodowe czy raczej noc spędzona z niejakim Morfeuszem.

Tajemniczość powinna stać się drugim imieniem bohaterów K.N.Haner. Do tego stopnia, że Jasona, seksownego rzeźbiarza z książki „Drwal” trudno nawet odnaleźć. Po miłosnym zawodzie mężczyzna wycofuje się z życia towarzyskiego i rezygnując z wszelkich dóbr zaszywa się w wiejskiej chacie. Tu powstają najpiękniejsze rzeźby osiągające zawrotne ceny, choć autor nie jest obecny w mediach, konsekwentnie odmawiając wywiadów. Przynajmniej do momentu, kiedy w jego chacie pojawia się stażystka "New York News”, Samantha. I choć mężczyzna i dla niej początkowo nie jest zbyt miły, to kilkudniowy wspólny pobyt pod jednym dachem, warunkowany rozszalałą pogodą, zmienia wszystko …

Z artystycznymi uzdolnieniami mamy też do czynienia w książce "Rysunkowy chłopak”, tyle tylko, że tu artystką jest Diana. Po tragicznej śmierci brata popada w depresję, nie cieszy jej nawet ukochana uczelnia artystyczna szczególnie że teraz, kiedy w wyniku wypadku ma kontuzjowaną rękę, szansa na zaliczenie przedmiotów maleje. I choć mogłoby się wydawać, iż pewnym pocieszeniem jest fakt, iż wypadek spowodował temperamentny i szaleńczo przystojny Vincent Green, to serce Diany skrada jego brat, Vincent.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Tajemniczy jest również Nathan – mężczyzna, który ma wszystko, ale już od dawna nie czerpie przyjemności ani z życia, ani z seksu. Układ, który proponuje Kalinie, studentce, jest bulwersujący, choć wkrótce dziewczyna będzie musiała zweryfikować swoje poglądy. W tragicznym wypadku giną bowiem jej rodzice, a ona sama zostaje bez dachu nad głową, mając na dodatek pod opieką młodszą siostrę. Tym samym "Sponsor” dostarczy nam sporej dawki emocji, zwiększonych dodatkowo rozterkami samej Kaliny oraz egoizmem Nathana, który koncentruje się tylko na spełnianiu własnych zachcianek. W trudnej sytuacji życiowej znajduje się również Nicole z "Zakazanego układu”. Kiedy w desperacji postanawia popełnić samobójstwo, mając już dość przemocy ze strony partnera, staje się przypadkowym świadkiem brutalnej egzekucji. W ten sposób trafia do domu mafiosa - Marcusa Accardo, któremu imponuje pragnienie śmierci dziewczyny.

Jedno jest pewne: niezależnie po jaki tytuł książki autorstwa K.N.Haner sięgniemy, sporo się o seksie możemy dowiedzieć. Lektura tych powieści to również niezawodny sposób na rozbudzenie erotycznych potrzeb oraz … impuls do tego, by swoje życie erotyczne nieco urozmaicić.

Książkę znajdziecie TU

d21jo54

Podziel się opinią

Share
d21jo54
d21jo54